şükela:  tümü | bugün
  • instagramda sürekli sponsorlu olarak karşımıza çıkan dolandırıcı firma.

ceket istenildiğinde rezalet bir t-shirt yolladılar.

iade için herhangi bir yoldan iletişime geçmeniz imkansız.yasal yol kaçınılmaz.

asla bulaşmayın.dolandırılırsınız.

ayrıca devamlı site ismi değiştirerek dolandırmaya devam ediyorlar.bu konuda da uyarayım.

lacostefirsat.com , lacosteoutlet.net gibi siteler de aynı kapıya çıkıyor.daha onlarca siteleri vardır.

edit: hiçbir işe yaramayan iletişim bilgileri

edit2:gelen mesajlara bakılırsa dolandırılmak üzere olan bir çok kişinin parasını kurtarmışım bu uyarı ile.mutluluk verici.
  • instagram ve mng kargo'yu dolandırıcılık konusunda kendine alet etmiş sahte ürün satan sahte site. instagram'a reklamını yaptırıyor, mng'ye parayı toplatıyor.

çok bir para değil ama 1 gomlek alayım dedim, para gitti tabi. çakma bir t-shirt geldi poşette. bankaya itiraz ettik ne olacak bakalım.

bahçelievler mah. yılantepe cad. no:1 gibi bir adres,

0212 551 32 91
    0212 824 07 61
    0850 473 78 76
    0537 572 34 98
    0212 945 72 73

gibi numaralar şimdilik ulaşabildiğim bilgiler. hepsinde arayınca aynı bekleme müziği mevcut.

kargodaki kayıt sanmıyorum ama doğru ise fatma güder adlı bir şahıs adına gönderi yapılıyor.

numaralar, kargo zarfı, kredi kartı ekstresi, paketteki adres ve görüşme kayıtları gerekli yerlere iletildi.

siparişi geçen hafta verdim, pazartesi başlık açılmış. azcık daha bekleseymişim iyiymiş. *