şükela:  tümü | bugün
  • twitter'ın en sapık, en garip trollü.

''normal hayatımda böyle değilim'' diyor ama normal hayatını merak ettiğim an birden belirip dudaklarıma yapışacakmış gibi geliyor. birçok insana uymayan bir tarzı var, bu tarzı tutturdu ve gerçekten çok komik, o ayrı. ben de kendisini çok seviyorum. twitleri aşağı yukarı şu şekilde:

''götümü 20 tl karşılığında satıyorum, iphone 6 orjinal şarj aleti ile takas da olur.''
    ''beşiktaş starbucks'tayım gelin sizi sikeyim.''
    ''kağıthane tarafında pasif var mı?''
    ''bari elinle yap dayıcım!''
    ''kokumu da mı özlemedin birader?''
    ''kukumu da mı özlemedin birader?''
    ''sikiyim sikiyim sikiyim elim yandı hem de 31 çektiğim elim''

genel olarak kural tanımayan beyfendinin bu twitlerinden çok daha derin twitleri de var; ama hesabının kapanma riski sebebiyle genelde o twitleri silmek zorunda kalıyor. iğrenç gibi dursa da hatta gerçekten iğrenç olsa da takip ettikçe seviyor ve alışıyorsunuz, kesinlikle öneririm.

mertvanhoydonk
  • twitter'da tarzı ile bu kadar dikkat çeken ve güldüren birisi daha yoktur herhalde, kesinlikle efsane bir troll, farklı bir tat.
    zamanında eski sevgilisini takip ediyordum sonra kendisini takip ettim. ayrıldılar (ayrılmaları meşhurdur) öylelikle tanımış oldum.
    birkaç defa hesabını incelemeye aldılar, sonra fark ettim ki cidden baya gülüyormuşum.
    ilk başlarda biraz yadırgıyorsunuz ama sonradan alışıyorsunuz.

https://twitter.com/…aten/status/627401328919228416
    bu da kendisi hakkında ufak bir önizleme
  • kzhznsnsnsbbsbsbs bu saykoya neden başlık açtınız ya? neyse madem açıldı ve madem ben twitter sitesinden içimi dökemiyorum buraya yazayım.

jigglypuff kadar tatlı ama aynı zamanda jigglypuff kadar sinir bozucu, her "... gelsin sikeyim" li tivitinde yüzümde müstehzi bir gülümseme oluşturan, son zamanlarda kendisini takip eden karıları birbirine düşüren, başta itici gelse de üslubuna yavaş yavaş alışılan, tivitirin en yakışıklı simalası.

selamlar, sevgiler ^^
  • neredeyse her twitine güldüğüm sağlam troll. acaba gerçekten otobanda asfalta uzanıp 31 çekmiş midir?
  • twitter'daki türk troller içinde bence de en komiğidir. hardcore espri anlayışı kemik dergisi tadında.
  • tostçu erolun ezeli düşmanı. "sikiyim sikiyim sikiyim" ve "uuuuiiiyyyyyy" sözleri ağzıma yapıştı.

mertcim azdırıcı foto at cm.
  • twitter'da engelli bir genç kızla dalga geçerek trollük kavramının da amk kişidir.
    daha sonra attığı mesajı silmesi de ne bok yediğinin farkına vardığını gösteriyor.

bahse konu mesajlar :
    http://i.hizliresim.com/lzwx0j.jpg
    http://i.hizliresim.com/andvmp.jpg
  • kendisini gerçekte tanımıyorum ama dün twitter'da yaşanan olayın gerçek hayattaki karakterini temsil etmediğine, böyle biri olmadığına inanıyorum.

bugün de twitter hesabını yeniden açarak pişmanlığını dile getirermiş, hatasını kabul etmiş ve özrünü dilemiştir.

severek takip ettiğim birisi olarak, kendisinden bu üzücü olay sonrası beklediğim harekette tam olarak buydu.
  • hata yapmıştır, ömrü boyunca vicdanında taşıyacağı ağır bir yükü sırtlamıştır. hesabı kapatıp gitmesi de o ruh haliyle bulduğu anlık çözümdür. sonraki süreci belirteyim:

- hesabını tekrar açtı.
    - yaptığı hatanın ne kadar büyük olduğunu ifade etti.
    - yaptıklarının savunulacak hiçbir tarafı olmadığını söyledi.
    - en çok üzdüğü kişiden tüm samimiyetiyle özür diledi.
    - kocaeli'ye gidip hem kendisinden hem de ailesinden yüz yüze özür dilemek için adres bilgilerini istedi.
    - gülşah da ''gelmene gerek yok, hatanı anladın ya o yeter'' gibi bir cevap verdi.

şimdi durum böyleyken gelen mentionlara bakınca onlarca küfre ek olarak dayak ve ölüm tehditleri, okuldan atılması ve hapse girmesi için yapılacak başvurular falan görüyorum.

bu nasıl bir linç kültürü, nasıl bir nefret anlayamıyorum. evet çok büyük bir hata yapan, hiç kırmaması gereken bir kalbi kıran; ama yaptığı hatanın sorumluluğunu üstlenen ve telafi etmek için elinden geleni yapan bir insan var ortada. açın yazdıklarını okuyun, özür dilemek için yazdıklarında en ufak bir samimiyetsizlik yok. pişman kere pişman bir insan, daha ne yapsın?

insanımız hatasını kabul edip düzeltmeye çalışan birini hiç görmedikleri için ne yapacaklarını bilemiyorlar. bir insanın ''yanlış yaptım, üzgünüm'' demesine alışık değiller. istiyorlar ki ölesiye dayak yesin, ağzı burnu kan içinde bir haldeyken videoları internette yayınlansın, okulundan atılıp hapse girsin.

insanız, yarın öbür gün daha büyük bir gaflet içinde bulunabiliriz, hayat bu. affetmek ve merhamet, ikisi de çok güzel erdemler, mutlaka deneyin.