şükela:  tümü | bugün
  • bes kardes adli dizide oynayan kucuk kiz, sevabina kakullerini bi duzeltseler dedigim
  • daha önce korku filminde oynadığını görünce şaşırmadığım oyuncu. beş kardeş'teki oyunculuğu da ordan kalma sanırım biraz itici ve korkutucu geliyor bana. 9 yaşında olmasına rağmen başarılı tabi ama bi türlü ısınamadım gitti.
  • oyunculuğu güzel, gelecek vaadeden tatlı oyuncu.
  • sevmeyeni çok ama ben seviyorum oyunculuğunu beş kardeşten sonra yürüyecek
  • nedense elfe benzettiğim küçük oyuncu
  • son dönemin en çok gelecek vaadeden çocuk oyuncularından
  • masum'daki elif. yusuf'un kızı.
  • siccin 5‘de harikalar yaratan , gelecekte çok iyi bir oyuncu olacağının sinyallerini veren kardeşimiz. umarım geleceği çok parlak olur , bu yeteneğini başka şeylerde heba etmemesini diliyorum.
  • bu kızı şebnem ferah’ın “birileri var” klibinde ve “beş kardeş” dizisinde görmüştüm. çok sevimli ve iyi bir oyunculuğu var. çok beğenerek izledim kendisini.

yeni tayinimi aldığım okulda öğrencilerden birini acayip benzettim ama dersine girmiyorum. benziyordur dedim. bugün arkadaşlardan öğrendim ki zaten kendisiymiş.

“siccin” adlı korku filminde tövbe estağfurullah bir tipe bürünmüş. dedim, psikolojisi bozulmaz mı? etkilenmez mi?
    arkadaşların söylediğine göre yaşıtlarının 6-7 yaş üzeri bir olgunluğa sahip ve psikolojisi sağlam bir öğrenciymiş.

zaten çok içim ısınmıştı daha da sevdim kendisini. yolu açık olsun.