şükela:  tümü | bugün
  • aşırı hırslı olması bana anormal geliyordu ama bu hafta oyun kaybedince kendine kızma şeklinden ve almeda elenirken ki ağlamasından ( gözyaşlarından bahsetmiyorum ) psikolojik rahatsızlığı olduğunu düşündüğüm, sanıyorum survivor tarihinde gelmiş gelmiş en gıcık insan. ama hasta ise acırım o ayrı...
  • ağır sinir hastası. tedaviye razı edilmeli. aynı takımda dahi olsa neticede rakibi elenince histeri krizlerine giren, üzüntünün ayarını kaçırıp acılı seks kıvamına çeviren sayko
  • <entelektüel panpalar için>

kimin izlediğini bilmediğim bir yarışmada yer alan atlet. kızım senin ne işin var o berbat acun yapımında. memlekete madalya getirmek için antrenman yapman gerekirken hiç izlemediğim için adını bilmediğim diğer yarışmacılarla dalaşıyosun.

</entelektüel panpalar için>

yahu bu kıza olan nefreti çözemiyorum. kadın tam bir survivor. itici mi? evet, itici. fakat orası survivor'sa fatmagül fakı, taçmin gibi süs bebekleri yerine merve aydın gibilerini koyacaksın ki azıcık mücadelenin tadı çıksın. hızla ilgili yarışmaların tamamında kesin favori. durumlar berabereyken takımların en iyilerini seçip mücadele etmeleri gereken anlarda gönüllülerde kim çıkacak tartışması yaşanırken ünlülerde tahtaya ilk yazılan isim hep merve aydın oluyor. çünkü başarılı, çünkü gerçek bir survivor.

yolun açık olsun mervecim.
  • gördüğüm kadarıyla ablanın şizofrenlik katsayısı gün geçtikçe artmakta.
  • bir insanın içindeki kötülük ancak bu kadar yüzüne vurabilir diye düşünüyorum.

kompleksten gebermesine ramak kalmış.

çocuklarınızı büyütürken hırslı olmayı öğretin, evet. fakat bunu komplekse çevirme çizgisinin ne kadar ince olduğunu da unutmadan, kaybettiği vakit bu durumu içselleştirip sinire, öfkeye, kine çevirmemesi gerektiği ayırdımını da zihnine yerleştirin.
  • acun ılıcalı medya olimpiyatlarında ülkemizi gururla temsil eden bayan spor yarışmacısı.
    kız da haklı hammınna.. ülkenin zaten spora, olimpiyata bakışı belli verdikleri para belli. hiç olmazsa, burada 500bin tl kazanma şansı var. olimpiyat'ta zaten bi bok yapamayacağını o da biliyor, oldu da yaptı 2 tane altın verirler bi de adını spor salonuna verirler oldu bitti.
    ulan bize mi yanlış öğrettiler bu olimpiyatlar da eurovision gibi gereksiz bir olay mı bilmiyorum da... çok garip geliyor.
    eski sporcu olursun eyvallah gündem yaparsın falan... üstünde t-shirt yapacağı dereceyi giymiş, kalmış 1 sene bizimkisi seramik kırıyor, gözü kapalı numara yerleştirip, kaç balık yedin kavgası yapıyor.
    ya bu siktimin amerikası, almanyası, sovyetleri ne sikime kavga etmiş olimpiyatlar için? o münih olayları, kaçırılmalar, dopingler ne bokuma yaşanmış?
    yapsaydınız 2 tane survivor, abd vs sovyet güzel güzel anlaşır kapışırdınız.

neyse merve'ye haksızlık yapılıyor, anıl'ın gitmesi lazım oylar 07 hakan'a...
  • annesi bunu seviyordur şimdi. hatta tatlı bile buluyordur. annelik duygusu ne garip hakikaten ..
  • survivor yarışmasında oyun kaybettiğinde (özellikle de özlem'e) zevkten dört köşe olduğum yarışmacı.
  • tarzını itici bulsam da finalde kazanan merve aydın olursa şaşırmam.hatta icten ice, hatta bildiğin bariz merveyi destekliyorum. sms atma seviyesine gelmedim ve geleceğimi sanmıyorum ama bu bacı bariz başarılı.