şükela:  tümü | bugün
  • olimpiyatlarda bütün türkiyeyi ağlatıp üzüntüye boğan o sevimli güzel kız nasıl bu iticilik kraliçesi olabilir aklım almıyor.

itici insan.
  • olimpiyatlarda takdirimi toplamış insandı. bütün atletlerimiz yarış kaybedip yorgundum, halsizim derken o sakat haliyle o parkuru bitirdiğinde sadece ben değil herkes duygulanmıştı. sonra survivor'da gördüm o gün bugündür bütün sporcuların hareketlerinde acaba şov mu yapıyor diye anlamlar arıyorum çünkü orada doğal olsa bu kadar farklı olması bir insanın o günle bugün arasında imkansız.
  • grubu kalabalıkken anıl ile birlikte berna'ya her fırsatta berna'ya sallayan şimdi sayıları azalınca berna'ya 'canım benim sana nasıl böyle davranırlar ya' diyen iki yüzlü ve tehlikeli insan modeli. umarım olimpiyatlarda o göğsünde yazılı olan zamanı tutturamaz ve ayyıldızlı formayı temsil etmez. "ben sporcunun zeki, çevik ............................."
  • ennnn itici halini az önce tırnak içinde "ilahi adalet" temalı konuşmasıyla sergilemiş antipatik bayan. o nasıl bir tavırdı lan suratına bi tane patlatasım geldi. unuttu konseyde zırladığı günleri...
  • olimpiyatı hedefleyip survivor'da yarışan kişi. bi cacık olmaz.
  • iticilik bir hastalık olsa, bu hastalıktan ölecek ilk insan bence kendisi.
  • aktif bir sporcu olarak, kendisine bakması, normalden fazla kalori alıp bunu sporla yakması gerekirken, survivorda aç kalarak, 3 aylık şöhret için, vücudunu ve kariyerini sıfırlamayı tercih etmiş kadındır.
  • gelmiş geçmiş en iyi survivor. kız erkeklerin nefes nefese bitirdiği parkurun son anlarında bile depar atabiliyor. daha napsın lan? sanki güzellik ve sevimlilik yarışması amk.
  • millet çin'li sporcular beş yaşından itibaren psikopat gibi bir yarışa hazırlanıyor diye kıyamet koparıyor. bizim yarışçı survivor'da dedikodu yapıyor. sonra olimpik sporlarda başarı gelecek.
hesabın var mı? giriş yap