şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
1339 entry daha
  • şimdi magazinde izledim ve üzüldüm. eğer keyiflendirici madde kullanıyorsa derhal bırakmalı, kullanmıyorsa eğer tertemiz sıyırmış. kendisini biraz da olsa yalnızlık detoksuna sokmalı ve spora başlamalı. umutsuz vaka değil ancak böyle devam ederse kalıcı bir hasar olacak beyninde.

son haline üzüldüğüm, zamanının acemi cadısı.

edit: bahsettiğim videolardan sadece biri
    https://youtu.be/3dxytj5orjk

merdivenden inerken yaptığı yüz hareketlerini içeren video bulamadım youtube’da.
  • psikolojik destek alması elzem ünlü.

bana neyse.
  • az önce sanane cihanna adlı bir youtube kanalında izledim kendisini. ağır sıyırmış 30 dakika boyunca hiçbir şey konuşmadı ya bomboş boş ben şok gerçekten üzüldüm kendisi için bu kadar hasar bırakan olay nedir psikolojisinde onuda merak ediyorum.
  • ışıklar içinde uyusun.
  • klasik ekşici abartmasıdır diye düşündüm ama videoyu izleyince hak verdim. vücut dili, konuşma şekli ve bakışları mental durumunun iyi olmadığını gösteriyor.

sosyal medyayı fazla ciddiye alıyor. adriana lima fotoğrafına yapılan yorumlardan sonra çok değişti. instagram denen yer çöplük gibidir. "merve hanım taş gibisiniz. merve hanım muhteşemsiniz" gibi yorumlar yazan abazan ve eli şeyinde yaşayan tiplerin yazdıklarını ciddiye alıyorsa kendisine yazık eder. sosyal medya insanın psikolojisini bozabilir.

aslında ben kendisinde bulunan aşırı kibir ve yükselen egoyu sezmiştim.

(bkz: #108181389)

ne kadar yakışıklı da, güzel de olsanız egonuz devasa boyutlara ulaştıysa bir müddet sonra çevrenizde gerçek arkadaşınız kalmaz. normal insanlar kalmaz.
  • bence ciddi psikolojik sıkıntısı var. deli gibi kahkaha atışı, kendine sahte sevgili buluşu, instagramdaki halleri falan. eşinden ayrıldıktan sonra böyle oldu bu kız. halbuki çok başarılı kariyeri vardı. maybeline in yüzü olmuştu. adriana lima ile birlikte. oynadığı diziler falan vardı. şimdi deli gibi bişey oldu. üzülüyorum. beni ilgilendiren bi durum değil de yine de içime sinmiyor yani niyeyse.
  • geleceğin arda kural'ı.
  • ‘ağza bak ağza’ dediğim ünlü kişisidir.
  • varoluş sancısı çektiği çok açık. açıklığı da yanlış anladığı için böyle huzursuz devinip duruyor. oysa tedavisi basit!
  • kadın oyuncu ve yıllardır ekranlarda değil. bildiğim en son küçük sırlar dizisinde görmüştük kendisini. uzun zaman iş gelmiyorsa bunalıma girmiş olabilir. işsiz kalmak berbat bir şey. düzeltme: kuzey-güney dizisinde de oynamıştı.
669 entry daha