şükela:  tümü | bugün
 • anladığım kadarıyla tam adı "merve çirkin".

  kimse ona bakmiyur :/

  iki buçuk yıldan fazla süre sonra gelen edit: başlık başa kalmış gencolar.
 • "yabancı kızlar için para harcamak zorunda kalmıyorlar."

  türk kızlarını tek cümle ile özetlemiş, tipik türk kızı.
 • lan adam/kadin (bkz: julie anne p. san jose) fotosu koymus

  duzeltme : fotonun tamami
 • yazdıklarıyla midemi bulandırabilen ender insanlardan birisi. o yüzden tebrik etmek istiyorum.

  kaleme aldığı şeylerle ilgili zaten yorum yapmaya gerek yok , baştan sona saçma. nasıl bir kuyruk acısı bunları yazdırdı inanın tahmin edemiyorum. eğer burayı okuyorsa merve ç arkadaşımız , kendisine şunu söylemek istiyorum ; ''yazdıklarını tekrar oku. aradan zaman geçse bile , yeni bir şey yazmadan önce eski yazılarını kontrol et'' şöyle ki ;

  türk erkekleri için ; yabancı kızlar için para harcamalarına gerek kalmıyor

  yabancı hatunlar için ; neredeyse bedava tatil yapıyorlar.

  peki sen mi veriyorsun merve ç bu kızların parasını ?

  ciddiye aldığım için özür dilerim.
 • 'gerçekler, sadece gerçekler... gerçeklerden rahatsız olanlar okumasın lütfen.' şeklinde profili olan bir internet paylaşımcısı..

  editör demiyorum kendisine, diyemem de. editörlük öyle kolay iş mi lan? kadın '90'ların başlarında ergen olanların yüzde 95'i erken boşalıyor' diye saptamada bulunmuş.

  bu erkekleri labaratuvar ortamında kadınlarla mı çiftleştirdin yoksa 90'ların başında ergen olmuş yüz erkekle birlikte oldun da sadece 5'i mi seni tatmin etti diye sorarlar adama. yani bu editörlük ya da araştırmacılık değil bildiğin başlık sıçmak. bir de tabi 'seks her zaman satar' mantığıyla isim duyurmaya çalışmak. zavallım benim.

  merak etmeyin ben doksanların başında ergen değil daha çocuktum. bir şeyi üzerime alınıp tepki gösterdiğim yok. sadece götünden genelleme yapan tiplere ayarım hepsi bu.
 • anne ben mervelerde kalıcam mervesidir.
 • linklere tıklarken bu kadarını da beklemiyordum arkadaş.

  yabancı hatunlarla ne gibi bir derdi var anlam veremedim. türk erkeğini hadi yerin dibine sok eyvallah ama buraya gelip bu erkeklerle takılan kadınlara niye sallıyorsun. türkiye'de yaşayan ve bu arkadaş gibi düşünen insanların ilişki yaşadığı erkekler eminim o fotoğraflardaki yabancı hatunları görseler ulan biz de ne eşşekk.. boleoaeeaed. derler.

  çirkinleşmeye gerek olmayan vakadır kendisi
 • iki gün sonra fok balığı gibi ellerini şaklatarak, ''ayyh ama berksancan çok totloooo'' diyerek aşık olup, ''koşko bono ovlonmo toklof otso'' diyecek zat.