• "yabancı kızlar için para harcamak zorunda kalmıyorlar."

türk kızlarını tek cümle ile özetlemiş, tipik türk kızı.
  • yazdıklarıyla midemi bulandırabilen ender insanlardan birisi. o yüzden tebrik etmek istiyorum.

kaleme aldığı şeylerle ilgili zaten yorum yapmaya gerek yok , baştan sona saçma. nasıl bir kuyruk acısı bunları yazdırdı inanın tahmin edemiyorum. eğer burayı okuyorsa merve ç arkadaşımız , kendisine şunu söylemek istiyorum ; ''yazdıklarını tekrar oku. aradan zaman geçse bile , yeni bir şey yazmadan önce eski yazılarını kontrol et'' şöyle ki ;

türk erkekleri için ; yabancı kızlar için para harcamalarına gerek kalmıyor

yabancı hatunlar için ; neredeyse bedava tatil yapıyorlar.

peki sen mi veriyorsun merve ç bu kızların parasını ?

ciddiye aldığım için özür dilerim.
  • 'gerçekler, sadece gerçekler... gerçeklerden rahatsız olanlar okumasın lütfen.' şeklinde profili olan bir internet paylaşımcısı..

editör demiyorum kendisine, diyemem de. editörlük öyle kolay iş mi lan? kadın '90'ların başlarında ergen olanların yüzde 95'i erken boşalıyor' diye saptamada bulunmuş.

bu erkekleri labaratuvar ortamında kadınlarla mı çiftleştirdin yoksa 90'ların başında ergen olmuş yüz erkekle birlikte oldun da sadece 5'i mi seni tatmin etti diye sorarlar adama. yani bu editörlük ya da araştırmacılık değil bildiğin başlık sıçmak. bir de tabi 'seks her zaman satar' mantığıyla isim duyurmaya çalışmak. zavallım benim.

merak etmeyin ben doksanların başında ergen değil daha çocuktum. bir şeyi üzerime alınıp tepki gösterdiğim yok. sadece götünden genelleme yapan tiplere ayarım hepsi bu.
  • lan adam/kadin (bkz: julie anne p. san jose) fotosu koymus

duzeltme : fotonun tamami
  • anne ben mervelerde kalıcam mervesidir.
  • yazlik bir beldede asik oldugu garsonu, bir ingiliz veya alman turiste kaptiran hanim abla.
  • iki gün sonra fok balığı gibi ellerini şaklatarak, ''ayyh ama berksancan çok totloooo'' diyerek aşık olup, ''koşko bono ovlonmo toklof otso'' diyecek zat.
  • tahminimce onedio editör (gerçi bunlara editör demek ne kadar doğru bilemiyorum) tayfasından birisinin "kadro kalabalık görünsün" amacıyla kullandığı fake hesaplardan birisidir. zira fotoğrafı da bir yerlerden araklama çıktı.

bu hesabı kullanan şahıs kimse şuan onedio ofisinde kral olduğunu da tahmin edebiliyorum. "oluuum ekşiciler beni konuşuyo lan, bak şimdi bugün kaç bin kişi geliyo siteye ehir mehir" diye kasılıyodur. onedio yöneticilerinin etik, ahlak gibi kavramlarla ilgili fazla dertleri olmadığı için bu durumdan memnundurlar tahminen. maksat daha çok trafik daha çok reklam daha çok para.
  • onedio'yu artık takip etmiyorum. 2-3 paylaşıma denk geldim. yorumlara göz attım. madem bu kadar meşhur diye. ne paylaştığı kime saldırdığı bilmem ne zerre umrumda değil. benim entry girmeme neden olan yorumlardan birinde "tecavüze uğramış bu" minvalinde bir şey yazıyordu. insanlar tecavüzü sadece bir kelimeymişcesine yazamaz, yazmamalı. beğenmezsin, senin kafa yapına uymaz, düşüncelerine katılmazsın, yanlıştır-doğrudur, boktur püsürdür ammavelâkin bu kadar aşağılık yorumda da bulunamazsın kimseye. yazmak kolay di mi? alt tarafı tecavüz..
hesabın var mı? giriş yap