şükela:  tümü | bugün
  • elde var hayat adlı trt dizisinde ayşegül adlı karakteri canlandırmış, pek de iyi etmiş oyuncudur. karakteristik bir yüz yapısına sahip olmakla birlikte oldukça güzel ve hoş bir kızımızdır kendisi.
  • tatlı küçük yalancıların janset'i. hakkında bu kadar az entry olmasına şaşırdım doğrusu. dizide döktürüyor. umarım daha çok görürüz tv'de. bu arada kızıl saç çok yakışıyor kendisine.*
  • (bkz: aşk laftan anlamaz) adlı dizide ipek karakterini canlandıran , kısa saçın pek bir yakıştığı oyuncu.
  • dün tvde gördüm kendisini ve akabinde aşık oldum. ahım şahım değil ama adriana lima mı bu kız mı desinler bu kızı seçerim. ne kadar hoş lan o bakışlar o mimikler gülüşler. insanın koynuna alası geliyor. geliyor işte sadece. teşekkürler iyi geceler.
  • aşk laftan anlamaz dizisinde, ipek karakterini canlandıran 1992 balıkesir doğumlu oyuncu. akademi 35buçukta oyunculuk eğitimi aldı.
  • (bkz: fi)
    (bkz: ikimizin yerine)
  • gözleri fettan güzel.
  • 4-5 yıldır sektördeymiş anladığım. fi dizisi için gelen teklif, yıldızının parladığı an olabilir. türk dizi ve sinema sektörü yeni bir yıldız kazanmış olabilir.

tavsiyem, tv dizisine hiç bulaşmasın artık. online dizi sektöründe ve sinemada yürüsün. özel hayatını koruyabilirse ve bir hikaye yaratabilirse (röportajlara dikkat!) 2 seneye kalmaz büyük bir markanın reklam yüzü de olur. küçükleri işlere hiç bulaşmasın..

bakalım..
  • magazin basınımıza göre cem yılmaz'ın yeni sevgilisi.

baygın bakışlı esmer kız ekolünden devam ediyor cem yılmaz*. tıpkı haluk bilginer gibi seçimlerinde istikrarlı. tebrik ediyoruz*