şükela:  tümü | bugün
  • doksanlı yıllara ait ve sony tarafından üretilen tüplü tv markası.
  • sosyal fobisini yenmiş, ingiltere'de yaşayan, online terapi de veren psikolog. youtuber aynı zamanda, youtubedaki özgüven ve sosyal fobiyle ilgili videolarını başarılı buldum. motive edici.
  • psikolog olabilir.
  • mantikli ve anlasilir konusan youtuber psikolog. online terapist.
  • genç kadınlarda cinsel haz konulu videosuna denk geldim az önce. sözüm belden aşağı serisi çekiyormuş, sanırım bir önceki konusu da kızlık zarı ile alakalı.

yani bilemiyorum ya. her konuda olduğu gibi cinsellik konusunda da bilgili olmak iyi bişeydir mutlaka ama biraz fazla değil mi?

cinsel haz. yani nasıl sevişiyoruz, nasıl tatmin oluyoruz, french kiss mi seviyoruz, ön sevişmede cinsel organlarımızı yalıyor muyuz, meme uçlarını emmek ne kadar zevk veriyor, üstte mi daha iyi yoksa doggy mi, fetiş miyiz ayak parmağını ısırmak orgazm olmamıza yardımcı oluyor mu, anal sekse karşı mıyız, oral sizi de hayat kadını gibi mi hissettiriyor v.s v.s

yani sadece genç kadınlar değil gebç erkeklerin de cinsel hayatında yaşayıp deneyimlediği ve kendine sorduğu şeyler bunlar. daha da sayarım isterseniz... işte bütün bunlardan ya da akla direkt bunları getirecek şeylerden bahsetmek biraz fazla değil mi?

sanırım internetin güzelliği olsa gerek. tıklayıp içine girmediğin sürece izlememiş ve rahatsız olmamış oluyorsun ama açana yasak da yok ki kardeşim. sonuçta bunları izleyen gençlerimiz okulda şurda burda bu gibi mahrem konuları daha kolay normalleştirip daha kolay bazı şeyleri harcıyor olabilir mi?

nerden baktığına bağlı elbette ama bazı şeyleri bu kadar büyük harflerle dile getirmemeli diye düşünüyorum.

kendisi psikologmuş. belli ki faydalı bilgiler verebilmek için yapıyor. ama biraz da bu konuların alıcısı çok olduğu için tıklanma kaygısıyla da seçtiğini düşünüyorum. cinsel haz videosu varken geceleri uyuyamama ve huzursuzluk hali videosunu neden izlesin bi kısım.
  • kendisi psikolog olduğunu söylüyor ve youtube kanalı olan biri.

böyle bir psikoloğa gittiğimi düşündüm bir an. o anlatış şekliyle, jest ve mimikleriyle var olan psikolojim de bozulurdu.
  • yüz ifadesinden özel üniversite mezunu olduğu belli olan psikolog.