şükela:  tümü | bugün
  • sözlük aracılığıyla evlenme teklif ettiğim ilk kadın.

(sözlüksüz de ilk)

teklifimi kabul etmezse...

https://www.youtube.com/watch?v=zluejya_cue
  • param olsa başrol oynayacağı yedi adet dizinin sponsoru olacağım oyuncu. istiyorum ki çekimlerden başını kaldıramasın; su içmeye, nefes almaya fırsatı olmasın. setlerde yaşasın.

ha oyuncu olarak iyidir kötüdür bilmiyorum zaten oynadığı hiç bir diziyi de seyretmiş değilim. 24 saat meşgul olsun da o muhteşem sesini ve insanın içini ısıtan kahkahalarını radyoda duymasam bana yeter.

sen televizyonda bir devsin merve. hep öyle kal. oyunculuk için yaratılmışsın filan...

cumartesi, pazar radyo dinlemeye fırsatım olmuyor. düşündüm de yedi diziye gerek yok.
  • esenler'de oturduğu konusunda şaka yaptığını umduğum oyuncu.
  • rabarba'nın açık ara en kötü konuğu, hatta tek kötü konuğu. iyi espri yapamamasının yanı sıra, yapılan komik esprilere de çığlık atarak gülmesinden dolayı duyulmasına engel olmakta adeta ileri uçta kötürüm bir santrafor gibi top ezmektedir. kendisine radyo programlarında yaşanan teknik aksaklıklardan herhangi biri sıfat olarak verilebilir, zira radyo ile ilişiği ancak bu olabilir. konuk olduğu günler rabarba es geçilebilir emin olun çok bi' şey kaybetmezsiniz.
  • rabarba dinleyememe sebebi. önce stüdyoda martı besliyorlar zannettim ama meğersem bu kızcağızı besliyorlarmış.

bir de ne zaman açsam bu kadının sesini duyuyorum. acaba hep mi bu kadın çıkıyor yoksa mesut sure'nin konuk aldığı kadınların hepsi martı yutmuş gibi ses çıkarma özelliğine mi sahip? (yoksa ben mi bahtsizim?)

bu akşam da dinleyemedik kendisini. o nasil bir çiğlik atarak gülmek yarabbim?! o nasıl bir ses? o nasıl bir her kelimeyi her harfi çığlığında boğmak? saba tümer'e itici derdim, allah belami böyle verdi. kadına kesinlikle 1 dakikadan fazla tahammül edemiyorum.

bir de bazen öyle çocuk çocuk şeyler söylüyor ki... yani sen 28 yaşında kocaman kadınsın. allah aşkına neden? hayatta hiç tecrübe etmediği olaylar hakkında oyle kesin gorusler belirtiyor ki, insan bi yerden sonra "kim lan bu liseli" diye sormaya basliyor.

nihat sirdar'la sivrisinek'te sivrisinek'in 30 yıllık bayat efektli sesi bile bu kadın kadar kulaklarımı tırmalamıyor. aynı saatlerde nihat gibi bir radyocu varken mesut sure'nin sürekli bu kadını konuk alması saçmalık.

ha deseniz ki ne bok yemeye dinliyorsun o zaman, çok haklısınız. arada bir "hadi bi şans daha vereyim, acayim rabarba'yi" diyorum, hep bu kadin hep bi çığlık. :( bezdim. dinlemem artık zaten.
  • mesut süre ile rabarba dinlerken bu , gerekli gereksiz gulen bayan kimmiş bir bakayım dedim. meğersem aynı dertten muzdarip olan cokmus.
    tespitlerine hak vermediğim bir sözüne gulemedigim programı saboteleyen ses bombası
  • geçenlerde denk geldim rabarbada. bence güzel gülüyor. beni rahatsız etmedi hatta hoşuma gitti. neşeli şirin.
  • sevgili mesut süre burayı okuyorsan eğer.. allah aşkına şu kadını neden programda tutuyorsun hele bi açıklama yap. esprili desen değil. gülüşü sesi falan kulak tırmalıyor. habire dinleyiciye laf sokuyor hatta aşşağılıyor. valla ne zaman radyoda sesini duysam hasssktir ya merve günü diyorum. şu radyolarda rastgele arama tuşu varya aha ben birtek bugünlerde kullanıyorum..
  • kahkasina gurban oldugum insan,tanismayi da cok isterim.yasam dolu surekli gulen bicir bicir bi insan.rabarbanin gulu.bu kadar guzel gulebilen bi insana guldugu icin kotu seyler yazmak cok acimasiz lan.
  • ne kötülemişsiniz lan kızı allahsızlar. yok efendim çok tiz kahkaha atıyormuş da olur olmaz her şeye gülüyormuş da, sizi gidi sokakta oynayan çocukların sesinden rahatsız olup da çocukları anasına babasına şikayet edenler sizi, sizi gidi ofiste kahkaha atan neşe dolu insanlara pis pis bakan zavallı kompleksliler sizi..
    oh be rahatladım.

eğlenceli hafif flörtöz tavırları, her daim neşeli hali, güzel muhabbeti ve insanın içini ısıtan kahkahasıyla rabarba’nın en iyi iki kadın konuğundan biridir efenim kendileri (diğeri firuze tabi ki).
hesabın var mı? giriş yap