şükela:  tümü | bugün
 • periscope'u ilk yüklediğimde, zevkine güvendiğim bir arkadaşımın(adam n.ş.a.'da baya entelektüel biridir. cidden oturup kitap, film tartışabilirsiniz.) listesinin hepsini eğlenceli bir şeyler bulunabilir umuduyla takip ettim. aman allah'ım bu kız da oradaymış meğersem. aralıklarla 1'er 2'şer dk'lık takip etme şansım oldu.

  arkadaş bu nedir yahu. leş bir kız(ağız olarak vs. vs.), kezbanın önde flama tutanı ve durmadan kıçını sallayıp** duruyor. bunu izleyen de 1500 kişi falan. arkadaş biz ne ara bu kadar işsiz olduk yahu.

  bu arada tarzını merak eden arkadaşlar için; cicişler reloaded adlı, serinin ikinci filmini öneriyorum. tabi ilkinin yerini tutmuyor.

  edit: oha lan... başlık bana kalmış. benden önceki entry sahipleri tırstı mı acaba?
 • haksızlık edilen insan.
  hatunun poposunda benim üniversite hayatım boyunca tuttuğum defterdeki notlarımdan daha fazla metin var, daha ne yapsın entelektüel birikimini kanıtlamak için?
  ayrıca, sağolsun bugün yönlendirdiği bir yayında eskortluk pratiğini geliştirmek için derslerin nereden ve nasıl alınabileceği hakkında da bilgi sahibi oldum. akademide kim öğretir bunları size, ha?
  sosyal medya sayesinde belki de gereğinden fazla yakınlaştık birbirimize, bir akademisyenin bu yakınlığa eleştirel bir gözle yaklaşabilmek için, milyonlarca "kalp" alarak dünya listelerine giren bir "süje" kullanmasından daha doğal ne olabilir?
  şaka bir yana, evet, boku çıktı işin.

  https://twitter.com/…hoca/status/617517181920772096
 • çakmak gazı koklayıp, tribe giren müptezeller gibi telefon kamerasına poz atan hatun.
 • bu nasil pacoz, nasil ucuz derken bugun hakan diye bir gay in yayininda gord.cok durgundu icim acidi dedim bu kiz boyleyse ozunde yayindaki kim ve amaci ne?yapma etme kizim õlup gidicen toprak olucan milleti bosaltmak icin 680tl fatura vermek nedir
 • insanlara varos diyerek egosunu tatmin eden periscope hatunu. bi de pecete lobisini goreve cagiriyor hakkimda ekside pr yapin diye. ay ben gulerim.
 • bir periscope kızı. profilinin şikayet edilerek bildirilmesi lazım. herkes bir kere yapsın ki prim kazanmasın böyle tipler.
 • güzel götlü bir bağyan. dövmeleri yaptırmadan önce daha iyiydi bence.
 • hele hele star olabilecek potansiyele sahipmiş, boş zamanlarınızda ne kokluyorsunuz merak ediyorum gerçekten, neyin starı oluyor yetenekleri neler diye merak ettim araştırdım geldim.

  kendisi hakkında bulabildiğim gerçekler ve star kavramımızı sıralıyorum gelin yamacıma.

  kendisi periscope denilen app de yayın yapan bir hanım.

  özellikleri, kıçını sallamak, yurdum ergenlerine avuç içi sporu yaptırmak için mesai harcamak. yine yurdumun işsiz güçsüz gençleri sayesinde mekan mekan gezip egosunu tatmin etmek. egosunu tatmin etmek derken internet de bu tip yayınlar yapan kadınların psikolojileri hakkında discovery id xtra kanalında belgesel yayınlanıyor bu tarz ego tatmini ve sürekli iltifat duyma isteği ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız izlemenizi tavsiye ederim. konunun özüne dönecek olursak kişisel gelişimin tamamlanması dış etkenler tarafından engellendiği için bu tarz sorunlu bireyler çok fazla, en çok prim yapabilecekleri ülke de maalesef türkiye.

  neden türkiye sorusunun cevabı,

  türkiye gibi bir ülke de kadın olmanın 2 sonucu vardır, ya sürekli ezilen mazlum olan taraf olursun çevrendeki erkekler tarafından sürekli hor görülür ve aşağılanırsın ya da bu arkadaş gibi kendine sanal bir dünya ve sanal ilişkiler geliştirir 'kadın açlığından' yararlanırsın. erkeğin kadın açlığı hiç bir zaman bitmediği için ve bu arkadaş da erkeklerin bu açlığına oynadığı için prim yapması ve kendisi hakkında 'star olabilir' gibi cümleler söylenmesi gayet normaldir, sıradandır.

  sonuç yıllardır ülkenin gündemini sömüren 'star' arkadaşların da bu arkadaştan pek farkı yok o yüzden fazla anlam yüklemeden he diyip geçmek lazım.

  edit: periscope de bize küfürler ediyormuşsun etme, eleştirilmek ağır geliyorsa al misketlerini başka mahallede oyna. etrafına 2000-3000 abaza toplayıp her gün onlardan iltifat duymaya alışmışsın, aksini söyleyen çıkınca çıldırıyorsunuz.

  bu arada dediğim belgeseli de izle övülme hastalığına kapılmışsın geçmiş olsun.

  edit 2 : ekşi sözlük hakkında yayın yapmış izledim sorusuna cevap vereyim.

  ekşi sözlüğün sahibi sormuş asahfsh müdür bu buna konuş kanzuk
 • "ister götümü açarım, ister eamımı" sözleriyle bitirdiği "ekşi sözlük sahibini(!)" haşlama yayınını şuradan izleyebilirsiniz. (bir süre sonra silinecektir tabi.)

  daha da komiği meme, bacak görecem diye kıvranan takipçi kitlesi magandoşlar, hatun ekşi sözlüğe giydirirken yorum olarak "onların amg, seni çekemiyorlar, anneleri leş" şeklinde destek yapmaktalar. yazık. bu kadar açlar. ve bu kadar aç oldukları için böyle canlılara prim verdirtiyorlar. gerçi bir yandan iyi de oluyor. böyle canlılar ömürlerini harcayıp tükenip gidiyorlar...

  merve'nin anlayamayacağı bir şey de takipçi kitlesinin sahteciliği. misal buradan eleştiri yaparız ama gelip yayınında "çok güzelsin yeaaa" yazıp alkış tutarız ve o bunu asla ayırt edemez. neyse sıkıldım.
 • yalnız o değil de, yayınlarındaki abazottinlerin yaptığı gibi ekşi sözlükte de övülüp, yalanmayınca morali epey bir bozulmuş. önce kuaföre gitti mutlu olmak için. olamadı. şimdi ise nerdeyse her yayınının başlığından "ekşi sözlük" kelimesi geçmekte. misal az önceki yayınını "ekşi sözlüğe açıyorum bu bacakları..." şeklinde yazmış. bacak dediği de üstten dizlerini göstermek şeklinde işte. sırf "kadın" olarak doğdu diye, insan kendini bu kadar nasıl özel hissedebiliyor şaşırtıcı. yazık yeminle, kimin çocuğuysa...