şükela:  tümü | bugün
  • omuz omuza adlı garip bir dizide oynayan ve bence alım ve işveleri ile pınar altuğ'u gölgede bırakan çıtır kız. altuğ'un kızkardeşini oynamaktadır..

edit: gençken bu diziyi izleyip, böyle şeyler mi yazmışım ben ya... hayat ne tuhaf.
  • içim ayran reklamında vapurda devasa şişeyi görüp dumura uğrayan hatun.
  • (bkz: taş)
  • omuz omuza adli kanal d yapiminda oynayan ve omuz omuza adli kanal d yapimindaki butun hatunlarin toplamindan daha fazla goguse sahip olan guzide $ahis.
  • oyunculuk yeteneği konusunda pek bir şey söylemek istemiyorum, zaten daha da çok gençmiş, ilerde çok iyi olabilir ama muazzam bi ışığı, şirinliği olduğu kesin kendisinin.. daha önce kanal d'deki dizide de, hayat bilgisi'nde de oturtup beni bu dizileri izletiyorsa başarılıdır kardeşim.. hastasıyız biz vallahi.. beğenerek izliyoruz kendisini..

herhangi bir prodüksiyonda herhangi bir rolde çıkıp da sempatik olmadığı bir yapım yok şu ana kadar, dur bakalım..
  • göğüs konusunda doktora yapmış hanımefendi.
  • 87 li doğa ötesi dişi.
  • sürekli olarak ortaklar caddesi civarında rastladığım genç hatun. sevimliliği tartışılmaz ama oyunculuğu hakkında bir şey diyemeyeceğim. (87 li olduğu düşünüldüğünde hala zamanı var)
  • bugün yine ortaklar paralelinde rastladığım genç oyuncu. yanında annesi veya bir büyüğü elinde alışveriş torbaları sokağımdan aşağı doğru iniyor ve heyecanla "x kişiyi de merak eden bir sürü kişi var, bir bilsen ne hayranları var" gibisinden yeni adapte olduğu camiasında haberler veriyordu. önümden geçti döndü arkasına, göz göze geldik sonra o yoluna ben yoluma. esasen enterasan olan o sihirli kutu içinde olunca insanların asla ulaşılmaz olduğunu düşünürüz ama sonuç olarak "uzaylıda olsa insan, insandır"