şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bitmedi gitti babasının hakkını savunması bu kız olmasa babacığının hakkını yerlerdi!!!

bu kez de babasının aldığı haksız tazminata laf atan sanatçılara sataşmış lucescu yu da eleştirsenize diyor...

daha dedesinin 7 si dolmadı önce tff ye salladı şimdi de sanatçılara sallıyor git bacım biraz da acını yaşa...

merve terimin isyanı

bu da tweet

edit: ulan bir bitmediniz bir türünüz tükenmedi belki yoğunluktan yazarken bir harf hatası yapılmıştır yada bozuk lan türkçem hemen edebiyat avcıları sahneye çıkıyor “bitme di değil bitmedi “diyor lan ergen belli zaten iş kargaşası yada ani bir dalgınlıkla yapılan bir hata olduğu varsa düzeltecek bir durum özelden yazarsın adam konuları tartışmak sözlükte bilgi ve fikir paylaşımı yapmak için yazar olmamış türkçe bozukluğu aramak için yazar olmuş...

edit 2: haklı diyen suserlere bu sözüm ; arkadaşlar milli takım gönül işidir nasıl futbolcuların milli takımdan para almasına karşıysam ersun yanal,abdullah avcı,şenol güneş,fatih terim gibi topluma mal olmuş teknik direktörlerin milli takımdan tazminat almasını doğru bulmuyorum bunlar bizim değerlerimiz hatırlarsanız rahmetli ilhan cavcav milli takımın başına getirilen ersun yanal için tazminat istemişti ve haklı olarak verilmemiş yerine 2 öpücük verilmişti ayrıca fatih hoca milli takımdan önce istifa etti kabul edilmedi ve 3 gün sonra işine tff tarafından son verildi bu nasıl iştir ve nasıl kabul edilebilir tff tazminat vermek için resmen çabaladı...
  • terim hanedanlığı bildiğin zaten. derin devlet ile bende bu kadar sıkı fıkı olsam ooo neler yaparım neler.

o derin devlet ki ne canlar yaktı zamanında, ne canlara kıydı.

ama şimdi ağar gibi adamlarla abi kardeş olan fatih terim gibi adamları belki çok yakınını kaybetmiş ahmet, mehmet seviyor ve kolluyor çok enteresan değil mi ?
  • başıma bir iş gelmeyecekse haklı bulduğum isyandır. sen sinyor terim'e verilen 9 milyon için isyan et, dava aç, algı yarat, gel buralarda demedik laf bırakma. hükümetten bile olaya müdahaleler gelsin sonra kalk milli takımın başına ülkede adam kalmamış gibi bir bunağı getir sözleşmesinin bitmesine 5 ay kala onu da kov ve 36 milyon tl. tazminat ver. ve kimseden ses çıkmasın. bak sinyora 9 bunağa 36 diyorum. düşün yani. bence araştırılsa bu işte bir bit yeniği olduğu düşünülür. parayı kovanlarla kovulan paylaşmış bile olabilir ama ülkede araştıracak kurum kalmadığı için yat üstüne gitsin.

edit: bir çok mesaj aldım 36m. gerçek değil diye ancak ben de bir yerde okumuştum. yinede aşağıdaki linki buldum. umarım bu kadardır;

https://m.mynet.com/…-cikti-5-milyon-tl-spor-187084

link için @ea yazara teşekkürler
  • -de ekinin yanlış kullanımı sebebiyle gözüm kanamıştır. konuya odaklanamamışımdır.
  • lucesku hristiyan değil mi hakkımızı helal etsek ne ne etmesek ne ?
  • merve'ciğim bir sakin ya.
    o twitter'ı yavasça yere bırak ve bir kaç gün twitter detoksu yap. rahatla biraz.
  • aniden fatih terim kronolojisi geldi aklıma. ne badireler atlatmıştı ama çocukluğunda.
  • kadını gram sevmiyorum hatta açıktan nefret ediyorum ancak %100 haklı.
    ayrıca kim bilir kimler kırıştı o paraları.
  • türkçe can bile çekişmiyor, o derece. bitme di nedir, hadi başlığı geçtim?