şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şen kahkahaları ve enerjik kişiliği ile merve polat'ın sunuculuğunu yaptığı, youtube üzerinden yayınlanan yeni nesil bir talk show.

ilk bölümü oldukça keyifliydi ama ikinci ve üçüncü bölümleri ne yazık ki bana aynı tadı veremedi. bu, tabi ki de kendisini rabarba'dan tanımam ve ilk bölümün konuğunun mesut süre olmasıyla alakalı, beni çabuk yakalamıştı. ancak ikinci ve üçüncü bölümlerde daha ünlü(!) konuklarla daha yavan bir sohbet havası vardı. umarım hızlı popülerleşme uğruna, direk ana akıma iş yapma sevdasıyla samimiyetini kaybetmez. yolu açık olsun!

birinci bölüm
    ikinci bölüm
    üçüncü bölüm
  • "merveleri izleyin kızlar vermeleri değil" mottosuyla reklam yapabileceklerini düşündüğün program.
  • afedersiniz gerçi affetmeseniz de çok sıkıntı değil ama birinci bölümde yarak yarak gülmelerine 5 dakika zor dayandım.

adam azmetmiş, sabretmiş üç bölümü de izleyip buraya da başlık açmış onu ayrıca takdir ettim.
  • iticilik göklerde. isim, giriş...

ilk 11 saniye zor dayandım. gözümü falan kaçırdım ekrandan. 11.saniyedeki alkış sesini fırsat bilip ekrana bakmadan, zar zor command q kısayolu ile tuttum attım.
  • mervenin bir an once stilini degistirip o sekilde yayina devam etmesi gereken program.

yani itici olmaya mi calistiniz anlamiyorum. amacim yikici elestri yapmak degil, merve polat bu halinden cok daha guzel. rabarba'ya siradan bir gec gelisindeki gibi olsan daha iyi.
  • (bkz: vermelerdeyim)
  • artık biten efsane. youtube'da bir yığın hocanın konu anlatım videoları varken aileler kanmıyor. internet tüm güzel şeyleri bitirdi. genç hanımlar sekssiz.