şükela:  tümü | bugün
 • bir anda sağdan bets10 linki fırlayacak zannetiğim ilk başlık.

  hayır, reklam entry'si olur anlarım -da babacım bu olmamış. hatır şikesi gibi birşey yapmaya çalışmışsın onda da klavyede ki harf yetersizliğinden erken gömmüşsünüz kendinizi.

  işte tüm bunlar hep kanzuk.

  edit: yukarıda ki entry' harf harf düzeltiliyor. ama mesela ilk edit 1 harf, sonra 1 edit daha diğer harf. yakında komple siler bu çocuk. demedi demeyin.
 • 1995 doğumlu istanbul'da ikamet etmekte olan bir youtuber. genelde vloglar çekerek eğlenceli içerik sunmaya çalışıyor. 2 yıl kadar kısa süre içerisinde büyük bir başarı gösterip 400k aboneye ulaşmıştır.
 • çok eğlenceli bir youtuber. acayip ön yargılıydım meryem'e karşı, iki videosunu izledim aşık oldum resmen, yanındaki insanlar çok şanslı. bu dünyadaki en güzel şey zeki bir kızla sohbet etmektir, daha güzeli ise tiki olan zeki bir kızla sohbet etmektir, var olan her şeyden haberi olur gerekli gereksiz, muhabbeti hiç bitmez. gerçek hayatta karşılaşsam yapacağım hareket kollarımı açıp gülmek, adım gibi eminim art niyet olmadan gelir sarılır gülerek.
 • çok sevimli ve komik bir youtuber kendisi. oldukça da başarılı. devamını diliyoruz efendim.
 • inanılmaz sevimli bir youtuber. sıkıldıkça açar izlerim videolarını. aynı kafadanız gibi gelir hep, gerçek hayatta tanışsak arkadaş olurduk.
  ben bu kızı sandığımdan daha çok seviyormuşum onu anladım. arkadaşı elif yalçınile birlikte metroda gördüm, fan girle bağladım anında. el falan salladım. çok tatlı bir kız, çok utandı onu tanıdığımı anlayınca. gülümseyip başını öne eğdi. yanımda arkadaşım olmasa yanlarına gidip bağrıma basacaktım ikisini de. fanı olduğum ünlü bile yoktur ama meryem can fanıymışım meğer.
  yalnız videolarını izlerken meryem elif'ten daha güzel gibi gelirdi hep ama gerçekte elif daha güzel meryem'den. meryem su gibi bir kız ama elif'in maaşallahı var. bu fotoğraf ve video işi çok yanıltıcı, gerçeği bambaşka oluyormuş bunu da anladım.
 • videolarını pek sevmiyorum ama videolarındaki enerjisi, neşesi bir şekilde izlettiriyo ki baya da sempatik geliyor kendisi. anladığım kadarıyla da başarılı bi youtubermiş. ne diyelim başarılarının devamını diliyorum.
 • işsizlikten youtuberlara sardığım şu dönemde ilaç gibi gelen youtuber. çok sevimli ancak sevimliliği şarz değil lan şarj diye bağırma isteğinin önüne geçemiyor. çektiği vidyolar tür olarak pek ilgimi çeken cinsten değil (genel olarak makyaj yapmaca ve o sıralarda türkiye/dünya çapında meşhur olan slime yapmaca, gülmeme challenge tarzı işler yapıyor). car car konuşan insanlardan da hoşlanmam ama bu kızın konuşması car car değil bıcır bıcır geliyor. enerjisi o denli yüksek. vidyo gereği otuz saniye içerisinde dört-beş kez ses tonunu değiştirdiği oluyordur. klişe olan vidyolarına genellikle kendinden bir şeyler ekliyor ve bu eklentileri çok hoşuma gidiyor, kahkahalar attırıyor. özellikle pikaçu'ya falan altyazı yazdığı yerlerde çok eğleniyorum. e böyle olunca da makyaj ve alışveriş yapmacalar hariç çoğu vidyosunu izler buldum kendimi.

  aynı zamanda kendiyle de dalga geçebilecek rahatlığa ve özgüvene sahip. bir vidyosunda bugüne kadar yaptığı en cesaret gerektiren iş sorusuna "bu tiple vidyo çekmek asfjahgf" gibi bir şeyler söylüyor. ayrıca birkaç istisna haricinde arkadaşı elif yalçın'la çektiği vidyoların bireysel vidyolarından kat kat daha eğlenceli olduğunu düşünüyorum. elif de meryem gibi enerjisi yüksek, kendiyle dalga geçebilen, espritüel ve yeri geldiğinde rol gereği birçok farklı tonda konuşabilen biri.

  yalnız anladığım kadarıyla meryem de retorik dijital ile çalışıyor. niyeyse bu şirketle iş yapan insanlar bana çok antipatik geliyor. danla bilic'in yanında meryem de bu konuda ikinci istisnam oldu, çünkü bence bu hareketlilik ve yaratıcılıkla retorik dijital'e ihtiyacı olmadan da internette dilediği yerlere ulaşabilecek biri.

  daha birkaç gün önce varlığını öğrendim, ancak şimdiden tanışmak istediğim youtuberlar listesinde quill18 ve mato jelic'in yanında yerini aldı, hatta arkadaş olmayı bile isteyebilirim. gerçek hayatta sessiz, utangaç ve çok çekingenmiş. ben de utangaç ve çekingenimdir, ama olur da günün birinde karşılaşırsak vidyolarının karşılığı olarak ben de onu eğlendirmek için her türlü şaklabanlığı yapacağım, söz.
 • satın aldığı kediyi sahiplendim diyen gerizekalı biri olabilir.
 • rocket scientist ellam
 • köyden indim şehre filminde ali rıza emmi'nin baldızını oynayan mine mutlu'ya aşırı benzeyen youtuber.