şükela:  tümü | bugün
  • bir anda sağdan bets10 linki fırlayacak zannetiğim ilk başlık.

hayır, reklam entry'si olur anlarım -da babacım bu olmamış. hatır şikesi gibi birşey yapmaya çalışmışsın onda da klavyede ki harf yetersizliğinden erken gömmüşsünüz kendinizi.

işte tüm bunlar hep kanzuk.

edit: yukarıda ki entry' harf harf düzeltiliyor. ama mesela ilk edit 1 harf, sonra 1 edit daha diğer harf. yakında komple siler bu çocuk. demedi demeyin.
  • çok eğlenceli bir youtuber. acayip ön yargılıydım meryem'e karşı, iki videosunu izledim aşık oldum resmen, yanındaki insanlar çok şanslı. bu dünyadaki en güzel şey zeki bir kızla sohbet etmektir, daha güzeli ise tiki olan zeki bir kızla sohbet etmektir, var olan her şeyden haberi olur gerekli gereksiz, muhabbeti hiç bitmez. gerçek hayatta karşılaşsam yapacağım hareket kollarımı açıp gülmek, adım gibi eminim art niyet olmadan gelir sarılır gülerek.
  • çok sevimli ve komik bir youtuber kendisi. oldukça da başarılı. devamını diliyoruz efendim.
  • inanılmaz sevimli bir youtuber. sıkıldıkça açar izlerim videolarını. aynı kafadanız gibi gelir hep, gerçek hayatta tanışsak arkadaş olurduk.
    ben bu kızı sandığımdan daha çok seviyormuşum onu anladım. arkadaşı elif yalçınile birlikte metroda gördüm, fan girle bağladım anında. el falan salladım. çok tatlı bir kız, çok utandı onu tanıdığımı anlayınca. gülümseyip başını öne eğdi. yanımda arkadaşım olmasa yanlarına gidip bağrıma basacaktım ikisini de. fanı olduğum ünlü bile yoktur ama meryem can fanıymışım meğer.
    yalnız videolarını izlerken meryem elif'ten daha güzel gibi gelirdi hep ama gerçekte elif daha güzel meryem'den. meryem su gibi bir kız ama elif'in maaşallahı var. bu fotoğraf ve video işi çok yanıltıcı, gerçeği bambaşka oluyormuş bunu da anladım.
  • videolarını pek sevmiyorum ama videolarındaki enerjisi, neşesi bir şekilde izlettiriyo ki baya da sempatik geliyor kendisi. anladığım kadarıyla da başarılı bi youtubermiş. ne diyelim başarılarının devamını diliyorum.