şükela:  tümü | bugün
  • 'çocuklarının yüzüne nasıl bakacak' diyorsunuz ya, demeyin. o çocuklar fırsatını buldukları ilk anda 'anam babam sana feda olsun ey koca reyiz' derler, yine siz mal gibi kalırsınız.
  • cocuklarinin omrunun kisa olmasini isteyen biri.
    allah kimseye boyle anne vermesin.
  • herhangi bir medeni ülkede, böyle konuşan bir annenin çocuklarını sosyal hizmetler elinden alırmıydı acaba? bilen var mı ki?
  • çocukların ömrünü vermek isteyen kişi, tahmin edildiği gibi akpdendir.
  • çocuk yapma ehliyeti verilmesi gereken tiptir.
    öyle "seviş, hamile kal, doğur"la ana olunmaz maalesef.
    asla örnek alınmamasi gereken bir tip.
  • islam kültürünün sonucudur. islam kültüründe çocuklar anne ve babalarının malı gibidir. benim babam da böyle hareket ederdi. şimdi 5 sene olmuştur görmeyeli. arasa telefonunu bile açmam. maalesef bizim yetişkinlerin çocukluk dönemlerindeki fakirlik , eğitimsizlik , dünyadaki savaş ve ekonomik buhranlar nedeniyle beyinleri iyi gelişememiş , çok fazla arap kültürü propagandasına maruz bırakılmışlar.
  • bu bir tapınmadir. bunların allah inancı olduğuna inanmıyorum.
  • 1977 çorum doğumludur. çorumludur.
    çocuklarının ömrünün akp’li cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’a verilmesini isteyen bu şahıs, 31 mart 2019 yerel seçimlerinde akp’nin 2. sıraya yazdığı aday olarak çorum belediye meclisine seçtirilmiştir.
    eskişehir anadolu üniversitesi açıköğretim ilahiyat ön lisans mezunudur.
    hakan demir isimli bir şahısla evli olup ömürlerini akp’li cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’a verilmesini istediği, zeynep, mustafa ve ali çınar isimlli üç çocuk dünyaya getirmiştir.

uzun yıllardır kendisine akp çorum il kadın kolları başkanlığı yaptırılmaktadır.

işin ilginç yanı; şu ana dek bu yalakalığın ve insanlık onurunun dibi sözlerine ilişkin meryem demir isimli şahıstan bir düzeltme ya da özür açıklaması gibi bir şey gelmemiş olması.

hakkında ekşi sözlük’te çocuklarının ömrünü erdoğan'a devreden anne diye başlık açılmış, ama bu kadından anne olmayacağı kesin. savunamadıklarına göre akp’liler bile böyle düşünüyor.
  • şu yalakalığından sonra, kariyerindeki değişimi dikkatle takip edilmesi gereken “annemsi” varlık.
  • başka yalamamı ay yapmamı istediğiniz bir şey varmı efendim.