şükela:  tümü | bugün
  • dream theater'ın six degrees of inner turbulence albümünde john petrucci'nin kullandığı, mesa boogie'nin bugüne keder üretmiş olduğu en taşaklı amplifikatör. stiletto'yu, lonestar'ı cebinden çıkarır mazallah.
  • 93 yapımı 2 kanallı bir versyonuna sahip biri olarak söyleyebilirim ki, duyup denediğim en iyi alettir. tek kötü yanı yeterince versatil değil, daha tek yönlü oluşu. yani ya kamyon gibi bir amerikan soundu alıcaksın, ya da almayacaksın netliğindedir. bendeki sürümü gerçi yenilerine göre (mevcut olanın 2 jenerasyon öncesi) biraz daha bass karakterli, daha da karanlık ama özellikle alder gövdeli gitarlar ve english muff'n gibi pedallarla kombine edildiğinde akıl almaz bir hal alıyor.
  • karakteristik tonu ile her metal müzik gitaristinin rüyasıdır. 4x12 kabini ile birlikte kullanılacağını düşünürsek bunu almaya ne paranız yeter ne de alsanız bile evde dilediğiniz gibi kullanılamayan, kullanılması durumunda komşularınız tarafından çemkirme, arkanızdan küfür ve kötü sözler kullanılmasına yol açacak cihazdır.
    zamanında mühendis bir gencin arkadaşına şaka yapmak amacı ile fender amfisinin devrelerinde modifikasyon yapması sonucu şans eseri yakaladığı başarılı tonu ticarete dökmesi ile ortaya çıkmıştır.
hesabın var mı? giriş yap