şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (herseyiistiyoruz) kendi nickinin altı alt paragraftaki gibi yorumlarla doluyken üşenmeden benimde nickimin altına ak troll yazmış.

"baya kolpa, tek bi entrisini okudum böyle. sol ilerici "demokrat" kesimin tüm kalitesizliğini birkaç bileşende toplamış, birincisi sıkıyor, ağzından çıkanı kulağı duymuyor, çünkü kendini dinlemeye hazır kitle böylesini istiyor, o zaman prim yapıyor. ikincisi kafa basmıyor pek, akp'nin kurmay ve akpci iş adamı tayfası bile daha zeki, eşit koşullarda siyasi mücadele koşullarında kapışsalar akpci üst yönetici tayfa bunları ezer."

terörist, pkk sevici olduğu hakkında da bir çok yorum yapılmış. entrilerini dikkate almamanızı öneririm.
  • bunları yazmasına rağmen ak troll olmadığını söyleyen ak bot:

"yerinde olacaktır. her gittiği yerde chp kadın kollarından bir manita yapmayı ve fizik öğretmeni olarak ihtiyaci olana ücretsiz ozel ders vermeyi taahhüt etmelidir" (bkz: #78561234)

külliyede mi yoksa akparti genel merkezinde mi olacağı merak edilen durumdur. saatler öncesinden yer ayarlamak gerekiyor
    (bkz: #78434585)

türkiye'yi gece sabahlayan eksi sözlük avanesi zanneden insanlarsınız , birbirinize bakıp gaza geliyorsunuz. komiksiniz, durumunuz hiç iç açıcı degil.
    (bkz: #78432436)

işin komik yanı, ince'nin her ilden bir manita yapmak için 81 ili ziyaret edeceğini söyleyebilecek kalibresizlikte birisi, gelmiş bana kafan basmıyor diyor.
    eh yavrum, benim bildiklerimi bilebilmen, okuduklarımı okuyabilmen 81 ilde manita yapabilmenden daha zor.
  • bir akgezen.

(bkz: engelle)

(bkz: başlıklarını engelle)