şükela:  tümü | bugün
 • kimle?

  aklıma gelen tek soru bu...

  kimle sevişecekler? birbirleri ile mi yoksa devlet eleman mı bulacak?

  evli olanlar eşleri ile sevişti moral tavan. sevgilisi olan sevgilisi ile sevişti moral tavan. sevgilisi olmayan yine eli ile mi sevişecek? moral dip. hem yanındaki yeni sevişmiş mutlu, sen sevişememişsin moral sıfır...

  eee... ne oldu motivasyon... ne oldu verim... bir de her gün olduğunu düşün. uzun süredir ilişkin yok ya da sosyal olarak yetersizsin ve partner bulamıyorsun, yetmiyor bu seni psikolojik olarak da etkiliyor... her gün üzerine sevişemediğin yüzüne istemeden de olsa vuruluyor...

  gelsin madde bağımlılığı gelsin depresyon gelsin intihara teşebbüs...

  niye bu kadar taktım ben bunu... bana ne lan kim kimi şaaparsa şaapsın! mesai bitirmeye çalışıyoz şurda...
 • oğlum siz bir türkiye’ye gelin. burda işyerlerinde fulltime seks var. önce hükümet, sonra patron her gün hardcore.

  bildiğin kıskanıyorlar bizi aq(:
 • isveç'ten gelen haber fena.

  http://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-39080790

  --- spoiler ---

  isveç'in kuzeyinde küçük bir kasaba olan overtornea'da bir belediye meclis üyesi, "mesai saati içinde 1 saatlik seks molası" önerisi ile ülkede gündem oldu. per-erik muskos isimli üye, konu ile ilgili, "birbirimizle ilgilenmemiz gerekiyor. eğer bu mola ilişkileri güçlendirecekse buna değer" açıklaması yaptı. ülkenin kuzeyinde, finlandiya sınırında bulunan bu küçük kasabada, isveç'in genelinde olduğu gibi doğum oranı giderek düşüyor. ortalama yaşın hızla yükseldiği 4500 nüfuslu kasabanın belediye meclis üyesi olan muskos, "birçok genç insan okuldan mezun oldukları gün kasabadan ayrılıyor" diyor.

  muskos'un tasarısı yalnızca doğum oranını yükseltmeyi değil, insanların hayatlarını olumlu etkilemeyi de hedefliyor.
  per-erik muskos, "insanlar sürekli başka şeylerle uğraşıyor. evdeyken sosyal medyayla vakit geçiyor, çocukları futbol veya buz hokeyi maçına götürmen gerekiyor, çocuklar olmadan partnerinle birbirinize ayıracak vaktiniz kalmıyor" diyor.
  muskos ayrıca tasarının kasabayı gençler için daha yaşanılır kılacağına inanıyor ve "eğer hayat koşulları iyileşirse, gençler de kasabada kalabilir" diyor.
  isveçli meclis üyesi, tasarının kasaba meclisinde onaylanacağından da emin olduğunu açıkladı.
  tasarı onaylanırsa, halihazırda spor yapmak için haftada bir saat izin alabilen belediye çalışanları, ayrıca bir saat de partnerleriyle geçirebilecek.
  muskos'un doğum oranını yükseltmeye yönelik fikri, hükümetlerin bu konudaki çabalarının son örneği.

  uzun çalışma saatleriyle bilinen güney kore'de, 2010 yılından bu yana her ayın bir gününü "çalışanlar eve erken gidebilsin" diye 7'de bitirme uygulaması başlatıldı.
  son on yıldır rusya'da 12 eylül "gebelik günü" olarak biliniyor. bazı bölgelerde tam 9 ay sonra 12 haziran'da doğuran çiftlere ödül veriliyor.
  geçen yıl italya'nın assisi şehrindeki oteller, odalarında hamile kalan müşterilerine bedava tatil sunacaklarını açıkladı.
  tayvan'da da devlet doğum oranını yükseltmek için 'bebek bonusu' gibi çözümler getirmeye çalıştı. hükümet doğurganlık tedavilerini finanse etmek ve çocuk bakımını kolaylaştırmak için adımlar attı. hatta içişleri bakanlığının bekar çalışanları için çöpçatanlık etkinlikleri bile düzenledi.
  romanya'da 1960'lı yıllarda nicolae ceausescu daha otoriter yöntemlere başvurmuş, "doğum kontrolünü" engellemişti. ceausescu ayrıca doğmamış bebekleri "tüm toplumun malı" ilan etmiş ve hamileliklerinin kolayca takip edilebilmesi için kadınların düzenli olarak klinik incelemeden geçmelerini şart koşmuştu.
  --- spoiler ---
 • ne güzel ülke yahu...
  biz de ise tuvalet ihtiyacını bile görmek yasak.
  adam işeme kardeşim paydos olunca gidersin diyor anasını becerdiğimin oğlu.
 • "bla bla bla sevişme hakkına sahipsin. eğer paran varsa sevişecek birini bulabilirsin, eğer yoksa devlet sana sevişecek birini bulacaktır. "

  biraz saçma uyarlama oldu ama düşünsene devlet seni sevişmeye mecbur bırakıyor ve sırf bu saplıktan dolayı polis seni tutukluyor.
 • ben derim ki o mola saatinde bilimum öğrenci işleri ve ptt memurunu biz yatırıp sikelim. masalı falan ortam öff.
 • türkiyede en fazla bir " 31 arası " olarak gelebilecek tekliftir.