• bir terbiyesiz yüzünden kapattım ayrıca ettiği hakaretlerden dolayı savcılığa bildirdim çeksin cezasını.
 • ekşisözlük'te kaldırılması gereken uygulamadır. heyecanlı heyecanlı adama bir şey soracan, veyahut sinirini bozmuş açacaksın yüzüne söveceksin. olmuyor.
 • kardeş, sen vb. şeklinde hitap edip kibarlıktan uzak olanlar; durduk yere hakaret etmekten çekinmeyenler; uyarmama rağmen tekrar hakaret edenler, kendi bildiği dışında başka bir şeyin doğru olabileceğine ihtimal dahi vermeyenler (yine kabalık ve hakaret ile) yüzünden yaptığım eylem.
 • birkaç troll yüzünden diğer yazarların bana ulaşamamasını saçma bulduğum için yapmayacağım eylemdir.
 • bunun asıl bir de ortaya soru sorup, "yeşillendirin" deyip de mesaj alımı kapalı olan türü vardır ki bilim dünyası onlar üzerindeki çalışmalarına hala devam etmektedir.

  dikkat ettiyseniz hakaret etmedim. evet.
 • o bana yazıyor ben ona yazmıyorum. bu haksızlık. bir de dertleşelim yazmış. (gözlerini yana deviren emoji)

  yazarların istedikler zaman açıp kapatabildikleri seçenek.
 • bay dg adlı çomar çaylağın yaptığıdır.

  bişeyler yazar size abuk subuk, ama cevap almaz-alamaz.

  al bunu alamaz mısın lan?
 • ben dahil bazı yazarların tercihidir. ben şahsen sözlüğü okurken beğendiğim entryleri ya uplarım, ya favlarım, ya da okur geçerim, beğenmediğim entryleri de gerçekten beğenmemişsem, hatta uyuz olmuşsam en fazla eksilerim. o kadar uyuz olmamışsam bakar geçerim. şu ana kadar hiçbir yazarın katılmadığım fikrine, beğenmediğim entysine bakıp da dur şuna özelden bir ayar vereyim, olmadı nick başlığına saldırayım diye bir şey aklımın ucundan bile geçmedi. vaktimi niye böyle bir şey için harcayayım ki? hiç sevmem laf dalaşını. bir şekilde mecbur kalırsam, hele ki yazılı laf dalaşında çok feci başarılıyımdır, çok kibar ve hakaret etmeden canına okurum karşımdakinin ama dediğim gibi bunu yapmayı sevmiyorum. vakit kaybı, saçma ve gereksiz. ama sözlükte öyle inanılmaz tipler var ki, yazdığınız bir entry'e kafayı fena takıp, tamamen üstüne alınıp var gücüyle saldırıya geçiyor özelden. ben niye bu insanlarla uğraşayım? oku, beğenmediysen eksile geç işte manyak mısın olayı kişisel klavye kavgasına çeviriyorsun, tanımadığın bir insana iki satır yazısı üzerinden hakaretler yağdırıyorsun falan. çok abes şeyler bunlar bana göre. ben kimseye bunu yapmıyorsam, kendime de yapılmasını istemediğimden mesajları kapalı tutuyorum. ille de mesajlaşmak istediğim biri olursa badilere ekliyorum bu kadar basit.
 • ben de kapattım, güzel mesajlar geldiği kadar saçma mesajlar da geliyordu mecbur kapattım. güzel mesaj atan yazarlardan da özür dilerim ancak başka bir çare bulamadım.
 • bazı salakların kapalı olduğunu unuttuğu ayar.

  -merhaba birşey soracaktım.
  +buyrun .. (mesaj iletilmedi)
  -neyse rahatsız ettim.
  +deneme .. (mesaj iletilmedi)
  -merhaba
  +merhaba .. (mesaj iletilmedi)
  -nerden geliyor bu ego? entry girip duruyorsun.

  nick altına sövesim geliyor böylelerine ama salak olması benim suçum değil. yazışsam ne yazışmasma ne böyle andavallarla amk.
hesabın var mı? giriş yap