şükela:  tümü | bugün
  • askolsun..
  • boykot ediyordur. belki adama acikken de kimse yazmiyordu.
  • sözlük yazarlarını haksız yere uçurduğundan ve bunun ayyuka çıktığından dolayı kapatmıştır belki ?

biz olanları hala unutmadık...
  • kanzuk@eksisozluk.com
    veya
    durumkomedisi@hotmail.com
    adreslerinden ulaşılabildiği için mesaj alımını kapatmış olabilir.
  • yönetim kurulu yüksek toplantısındadır.
  • şuradan ulaşılabilir durumda olan yöneticidir.
    nick, adamın senin benim gibi kullandığı bir şey. her hıyarım var diyene tuz yetiştiremez ya? nasıl ki sen kapatabiliyorsan, o da bittabi kapatabilir. bunda alınacak ne var?
  • bahsi geçen kişi, örneğin kanzuk nickli yazar, mesleğinde çok başarılı, sözlüğün ihtiyaçları doğrultusunda mükemmel bir konformist, sözlüğün ticari haklarının yılmaz savunucusu, ofis yönetiminde bir marka, dünya tatlısı bir arkadaş gibi özelliklere sahip olabilir, deneyimli bir sözlük yazarı olarak, bunu iddia eden bir kişiye kesinlikle karşı çıkamam.

ancak sözlüğü, bağımsız çizgisini ve söz hakkını koruyarak alternatif bir haber/fikir kanalı olarak yapılandırmak ve barındırmak, kullanıcı dostu bir ortam yaratmak, bir sivil platform işlevi gören bu yapılanmada öncü ve yönetici bir misyonu sahiplenmek gibi işlerde, yani sözlüğün kalitesi anlamında, oldukça kötü bir performans gösterdiğini düşünmekteyim, bunu çokca da yazmıştım.

işte zaten bu gibi sebeplerle, ekşi sözlük, mükemmel bir fikirden yola çıkarak üretilmiş ve sadece internet kullanıcıları arasında değil, sosyal olarak da karşılığını bulmuş ancak çok kötü yönetilen ve sürdürülen, çamursu bir hal almış, değerli yazarlarının çoğunu kaybetmiş bir yapılanma olarak "yayın hayatına" devam ediyor.