• eskiden trollerin bir kalitesi vardı. sözlük yönetimine isyan eden birinin beyanı.
  • bu açıklamayı yapan zihniyetin utanmasa kast sistemini savunması,yetmemiş gibi acizlikten şikayette bulunması. sözlük yazar kitlesi böyleyse burası bitmiş ağa. trump i başkan yapan sistem seni de yazar yapmış. yazık ki orda burda yazarım diye hava atiyosundur
  • adına başlık açtıran çaylaktır.

"he he he o ben oluyorum, başlık sahibi ilkin gaza gelmiş başlığı açmış ama "ben rke" dedim. "vay (bkz: primatif konjekturel) naber" dedi.

zaten attığım mesajda da her zamanki gibi haklıydım.

sa de su da so da -> tengrist: (#109523377) panpa amerika bu yüzden parçalanabilir diye mantık yürütmekte akıllıca gibi geldi. sen ne dersin?

p.s: çok özledim sizleri, covid 19 sürecini hep doğru bilip gün verip suratınıza tükürmek için geleceğe not düşüyorum bunları dedim. demez olaydım...

şimdi de mimlediler galiba, geçen hafta 24 binden 2 saatte 36 bininci oldum. soran olursa a d a l e t dersiniz.

ama

ayıp edersiniz.

sözlüğün en iyi yazarı gene çaylak.
  • başlık sahibi arkadaş çare bulunsun istiyorum demiş ama yazar olmasına rağmen çaylaklara mesaj alımı kapatılabileceğini bilmiyor sanırım. sayın çaylak yazarlar bu suser kaşınmış ama kaşımayın. ilgi orospusu bir tip. "bak şimdi bir başlık açayım da çaylaklar mesaj kutuma üşüşsün" diye açılan bir başlıktır. yemeyin.
  • işsizlikte de mesai erken başlıyor anlaşılan.

kimilerine dert olmuş çaylaktır.
  • hatalı başlık. doğrusu şu şekil olucaktı: messaj attma cürreti gössteren çayylak parrçası
  • ya da doğrusunun şu şekil olduğu başlık: başşlık aççmayı billmeyennn yazzar.
    veya şu şekil: türrkçe billmeden yazzar ollmak
  • güzel ironi :)
  • nasıl bir statüco nasıl bir sınıflar arası fark var varsa artık bu ekşi sözlükte sanırsın lordlar kamarası
  • yazdıkları zaman biraz mama verip başını okşayın, bakın bakalım bir daha yazıyor mu. hatta siz her entry girdiğinizde cogzelmiş diye mesaj atar bundan sonra.
    çaylaklara sevgi gösterin, ihtiyaçları sadece bu.
hesabın var mı? giriş yap