şükela:  tümü | bugün soru sor
  • her şey olabilecek sevgilidir. her dakika mıç mıç mesaj insanı sıkar. işi vardır gücü vardır acil durum vardır uyumuş olabilir abartıp hemen üzerine gidip bunaltmamak gerek evet ama bütün gün arayıp sormamak da düşüncesizliktir yani insan da ister ki en azından bir arasın neden mesaj atamıyorsa söylesin sonra istediği kadar atmasın. misal '' canım biz arkadaşlarla takılcaz biraz'' desin mesaj atarsam şerefsizim ama bütün gün arama , mesaj atma yani insan merak ediyor arıyorsun açan yok mesaja cevap yok. tamam bunaltmayalım falan filan ama öldü mü kaldı mı merak da mı etmeyelim sonra da erkekler mesaj atmayı sevmiyor vıdı vıdı. ulan ben de bayılmıyorum mesaja ama bir ara haber vermek de zor değil yani. sonra da akşam saati ''denizdeydim, merak edecek bir şey yok korkma'' e ben daha ne diyeyim cevap vermeyince de hemen tribe girme bilmem ne bir de üste çıksın. karşındakine her zaman sana davranılmasını istediğin gibi davranacaksın. ha olmuyorsa da zorlamayacaksın be sözlük.
  • en doğrusunu yapan insan.

mesaj atmıyorsa, aramıyorsa, üzülme, pozitif düşün. belki ölmüştür.
  • mesaj atmamakla kalmayıp aynı zamanda aramak, sormak, merak etmek gibi aktiviteleri de yapmıyosa, gerçekten de kendini sorgulaması gereken sevgilidir.

(bkz: titre ve kendine gel)
  • eğer bu çok sık olmuyorsa muhtemelen triptedir. ama daha yeni çıkmaya başlamışsınızdır aramıyorsa, mesaj atmıyorsa. sevmiyordur. kendimizi kandırmayalım açıkça gram umrunda değilsindir.
  • çok türlü çeşitleri vardır bence

en basiti kontörü olmadığı için mesaj atmayan sevgilidir.
    mesela mesaj atmaktan haz almadığı için bi derdi olanda arayıp konuşan, ama mesaj atmayan sevgili de olabilir bu.
    düşündüm de, arada bir kararında mesaj atan, ama zırt pırt her kımıldayan kılını bildirmek için mesaj atmayan sevgiliyse de gayet güzeldir bence, yoksa bayar bi süre sonra.
    ya da şimdi atınca tutamaz biyerine falan çarpar canın acır diye korktuğu için mesaj atmayan sevgili olabilir, neden olmasın, iğrenç esprileri seviyodur.

ama sen mesaj atsan da cevap atmayan sevgiliyse işler bozulabilir gibime geldi.
    yine de fazla dert etmemek lazım, belki bi işi falan vardır, günahını almayın.

edit: ukte doldurduk yahu, amma ayar yemişiz kaşla göz arasında.
  • sevmeyen sevgilidir. derhal terk edilmeli.
  • çekilmeyendir. ben demiyorum ki hayvanlar gibi mesajlaşalım o telefon elinden düşmesin, ama bi soru soruyosam cevapla be adam. bu ulaşılmaz adam tripleri, sonrasında gelen kendince über geçerli gerekçeler silsilesi soğutur, bıktırır.

(bkz: eski sevgili)
  • blöf yapan kezbanları göt gibi ortada bırakan insan evladıdır.
    helal olsun.
  • modern zamanların en büyük kişisel sorunlarından biri. naciz aşklar bu sebeple sekteye uğruyor, sinir stres üst düzeye çıkıyor aman yarabbi, uykular kaçıyor gençler içki sigara ne varsa abanıyor. tez, mesaj hakkı bitmeyen sevgililer, kontorü tükenmeyen lanet öğrenci telefonları olsun kurtarsın bu gençleri, temennimiz bu şekilde.

bu prematüre aşklarda insanlar geleceklerinden çok gelecek mesajları merak etmekteler, bunun sebebi de bu sevgili türüdür işte.
  • sevgini hak eden gerçek kişi değildir.(bkz: unut onu kalbim)