şükela:  tümü | bugün
  • benim de içinde bulunduğum grup.

çünkü yazdığım entryler ile ilgili kişisel diyaloğa girmekten hoşlanmıyorum.

ben birşey yazmışım adam bana uzun uzun açıklama yazıyor. lan bana laf yetiştireceğine söyleyeceklerini benim entry'imden sonra söyle işte. ekşi sözlük böyle bir yer sonuçta. ben o entry'yi sadece sana özel yazmadım ki, bana özel açıklama yapıyorsun. bana yazacağına ortaya yaz herkes okusun, ben de orada okurum zaten.

benim burada kankalarım yok. karı-kız arayışım da yok. dolayısıyla mesajlaşmaya ihtiyacım da yok. msg atana yanıt yazmayınca da ayıp oluyor. o yüzden kapattım komple.

ayrıca ayar yiyip küfür etmek için gelenler de mesaj atılamadığını görünce içlerinde patlıyor tabi hemen nick altıma girişiyorlar, eğleniyorum çok.

edit: yazdığım bir entry için bana ulaşıp birşey sormak isteyen saygıdeğer bir hanımefendi için geçici olarak açtım. (nickaltıma "msg kapalı ulaşamıyorum kendisine birşey sormam lazım" diye yazmıştı) "ne o lan artizlik yapmışsın ama açık bakıyorum" diye msg atan 1-2 dallama var buradan onlara seslenmek istiyorum: olm siz nasıl bir işsizsiniz lan? gidin şuraya kayıt olun bir meşgale çıkar belki amk. http://www.iskur.gov.tr/
  • kendilerine şu soruyu sormak istediğim, fakat soramadığım yazarlardır.
  • içeriksiz mesaj almaktan yılmış yazarlar olmaları muhtemeldir.
  • birçoğu bildiğin sidikli, malum parti tebaasına aittir.

monolog yaparlar.
  • şimdi topunun cinsine cibilliyetine başlıycam haaa. ulan zannedersin ziraat bankası genel müdürü pezevenkler!

fettullah gülen'in galatasaraylı futbolculara vaaz vermesi başlığını açmış adam, oraya komple isimleri yazmış, sağdan üçüncü ceketli saçları ortadan ayıran adam hakan şükür!

uyaralım da aydınlansın ufku iki katına çıksın, hayreti şaşsın lale'nin diye mesaj atalım diyoruz yok kapalı!

aşağıda biri daha yazmış, aa hakan şükür neden yok? çok şaşırtıcı diye, 6 kişi tavlamış! la kardeş hakan ahan ya orada! na bak tam sağında, üçüncü sırada ! doksanlarda saçlarımızı ortadan ayırmayı biz ondan görmedik mi? bak yine aynı. siyah çeketli yazıcam, anam ne göreyim bu da mesaj almıyor haspam ...

olum siz ne tür mesajlar atıyorsunuz lan bu insanlara ? çükünüzü falan mı çekip yolluyorsunuz amk sapık herifler? niye kapamış bunlar mesaj bölümünü? sözlüğü sevgilisiyle beraber mi kullanıyorlar yoksa?
  • dahil olduğum yazar grubu. sözlük bu kadar troll doluyken sinirleri zıplatmaya hiç gerek yok.
    her türlü karşıt görüş pekala ilgili başlıkta yazılabilir. ama troll ergenlerce mesaj kutuma abuk subuk şeyler yazılması ve akabinde tüm sülalesini içeren bir küfürle engellenmesine gerek duymuyorum.
    ayrıca sözlüğü msn olarak kullanmak istemeyen yazarların da mesaj kutuları kapalıdır ve bu kendisine birşey kaybettirmez.
    "sosyalleşmek" isteyenler için facebook gibi bir ekmek kapısı var sonuçta.
  • muhtemelen saçma sapan mesajlar aldıkları için böyledir; ama ben biraz uyuz oluyorum bu gruba. badilerimden de var böyle yazarlar, mesela birinin çok tatlı bir entry yazmış olduğunu görüp yazdıkları üzerine hasbıhal etmek için mesaj atasım geliyor, aa bir bakıyorum ki "bu yazara mesaj gönderilemiyor". kendimi platonik aşık olup sevdiğine bir türlü açılamayan gizli aşıklar gibi hissediyorum :) açın mesaj fasilitenizi de azıcık muhabbet edelim kardeşim, kötü niyetli mesajlara cevap atmazsınız olur biter.
  • haklarında karışık duygular beslediğim yazarlar. neden kapatıyosunuz mesaj alma kısmını a yazarlar? sevgili badilerimden de var.. iki lafın belini kırardık fena mı olurdu*
  • tespit eder etmez engellediğim gereksiz yazarlar. dalyarağa bak; sen kafana göre yazacaksın, ama kimse yorumda bulunamayacak, hatanı düzeltemeyecek, soru soramayacak. bu kadar iletişime kapalıysan, yazdıklarını okuyan insanların sana ulaşmaya layık olmadığını düşünüyorsan buralarda harcanma, git kitap falan yaz. seni okumak isteyen hayranların okusun sadece.
  • önüne gelen dallamanın mesaj atma hakkına sahip olduğunu düşündüğü yazarlardır.