şükela:  tümü | bugün soru sor
  • aradım , taradim bu tür bi başlık bulamadım , bazen seversin ama yüzyüze iken söyleyemezsin anca mesaj ile söyleyebilirim dersin ama o anda aklına birşey gelmez , işte biz de tam olarak burada devreye girip yazar arkadaşlara yardımcı oluyoruz

-örnek metin-

slm x nasılsın ? sana hep söylemek istedigim ama bir türlü cesaret edemediğim ama artık söylemek istedigim bişey var , insan yaptilarindan çok yapmadıklarından pişman olurmuş , onu yüzden seni seviyorum bu bil istedim

-------

fazla yaratıcı olmadı gibi
  • (bkz: açılma)
  • eğer lisede değilsen mesajla değil de yüzüne söyle bro ne bu korku. en fazla hayır istemiyorum cevabı alırsın. hiç bir mesaj yüz yüze konuşmanın yerine tutmaz. etme kendine işkence. içinden gelenleri diyi ver zaten, metin yazarlığını başka yere sakla.
  • 1- direkt yazma, alıştıra alıştıra git.
    2- olumsuz kelimeler kullanma; cesaret edemedim, bir türlü acilamadim..?!
    3- sevdiğini değil, hoşlandığını söyle.
    4- asla ama asla sosyal medya üzerinden yapma.
    5- neden hoşlandığın hakkında mantıksal açıklamalarda bulun. bunu yapamayacak kadar acizsen önce git de iki kitap oku.
    6- her şey bittiğinde, dünyanın en normal seyiymis gibi konuş. titreme, ses tonunu iyi ayarla, cesur ol.
  • yapma çocuğum. sosyal medya bu kadar çığrından çıkmış olamaz. yüzyüze gördüğün insana nasıl mesajla açılabilirsin:(

git paşa paşa söyle işte
  • pervinim çok param var biliyorsun, ama görüyorum ki bu senin pek de umurumda değil. neden be kestane gözlüm? beni mi yiyorsun yoksa? bana ilgi göstermen için türlü türlü maymunluklar yapmama rağmen hiç umurunda olmuyorum ve bu beni sinirden deli ediyor.

lütfen benimle ol, bana ilgi göster, evlen benimle, beni nafakala, hayatımı sik. hepsi hakkındır. sana teslim oluyorum.