şükela:  tümü | bugün
  • müslümanlardan ve milliyetçilerden gelen abuk subuk cahillik kokan mesajları almama istediğidir.
  • bu tip başlıkları açanlarla uğraşmak istemiyordur.
  • herhangi bir konuda sadece fikrini belirttiği halde, hakaret ve küfür işitip, sinirlerini gereksiz yere bozmak istememektir amacı. insanların farklı fikirlere tahammülü yok çünkü, ve medeni seviyeleri nedeniyle ellerinden gelen tek şey de hakaret etmek. ekşi camiasının genel görüşüne aykırı bir entry yazın ve sonrasında, gerek mesaj kutunuza gerekse nick altınıza gelip, aklı sıra laf sokuşturup, hakaret ederek, kendini tatmin etmeye çalışanları izleyin.
  • bir de bir konu hakkinda size soru sorup, siz cevap verdiginizde mesaj aliminin kapali oldugunu fark ettiginiz tipler var. onlarin asil amaci ne asil?
  • herhangi bir entrysinin aksini düşünen yazarlar tarafından küfür ve hakaret dolu mesajlarla rahatsız edilmek istemediğindendir.
  • vala eğer kadınsa çok haklı yazardır.
    erkeğim ve entrylerime ucundan bakan erkek olduğumu anlar.
    bilgisayardan ekran fotoğrafı alıp bir entriye ekledim. eşimin google oturumu açık olduğu için ismi yazıyormuş, farketmeden gönderdim. 5 dakika içinde 10 mesaj geldi.
    bu kadar çok abaza varken "kezban" böyle olunuyorsa, olun arkadaşlar.
  • mesaj kabul etmek istemiyordur. net!
  • yıllar önce , kadın olsanız ne yapardınız? başlığı altına ağdacıya gider, işe girer akşama kadar yapıştırırdım karılara yazdım.
    sabah uyandım, ekşiye girmemle baktım ki, 32 tane mesaj gelmiş. oha buna demeye kalmadan,
    'ben sana huzuru veririm' diyen, gel abinin kıllı göğsüne diyeni, ağdacıyı ben sana açayım, birlikte olalım telefonum diye telefon paylaşan zontaları gördü ya bu gözler.
    ortalama sözlükte eli skinde, hata sonucu yazar olmuş abazanların ortasında kendimi aslanlardan kaçmış ceylan kibin hissettim ya!
    hem de 40 yaş sonrasında. hem de erkek olmama rağmen. adamlar resmen miami hapisanelerindeki koğuş arkadaşına tecavüz eden kübalılar gibi yaşıyorlar. bunların ev arkadaşı veya selam verken kız arkaşı bile olmak istemezdim.
    ne diyeyim artık mesajlaşmaya gerek yok!