• götlük yapmaktadır. tenezzül edip iki tuşa basmaya üşenir. cool'muş, s.kerler öyle cool'luğu.
  • mesaj, nezaket sınırları içerisinde yazılmış bir mesaj ise yaptığı terbiyesizliktir.
  • yazdığı entry, noktalama hatası nedeniyle karmakarışık olmuş. sen de efendi gibi uyarmışsın. gider hatasını düzeltir tenezzül edip bir teşekkür etmez. teşekkürü geçtim cevap bile vermez. süpermiş çok cool.
  • bu tip yazarın bazısı maldır. ben bfik'ten çaylak oldum bir aralar. o zamandan beri benim yaptığım hataya benzeyen bir hata görürsem, sahibine mesaj atıyorum mütemadiyen. diyorum ki "kardeş bu ispiyonlanır, bfik'ten çaylak olabilirsin, sil bence."

adam cevap vermiyor. entry'sine bakıyorum silmemiş. başka entry girmiş mi diye bakıyorum evet girmiş. yani sözlükte. hadi bu güruhun bir kısmı mesaja kendini kapatmış olabilir, anlarım. bazısı siliyor sorunlu entry'yi, cevap yok. bir teşekkür mesajı atmıyor. mal. bunu da geçtim (mal çok çünkü ben hep geçiyorum malları), bazısı "sana ne lan piç" diyor. haha, ben de buna gülüyorum tabi. entry'yi silmiyor, sonra bi bakıyorum çaylak olmuş. bazısı da var ki önce küfür ediyor, sonra tırsıyor heralde siliyor entry'yi. haha. mal çok. dallama çok. adam süzük, cool falan değil.
  • bir de herhangi bir konu hakkında öneri isteyip teşekkür etmeyen öküzler var. aylıoğlu ayılar, fularımı çıkarıp küfür edeceğim bu karaktersizlere şimdi.
  • saygısızlığa prim vermemesiyle tanınan ercüment çözer'i bu anlamda idol olarak benimseyen bana, bir daha kolay kolay mesaj atmayacağımı gösterme eylemininin öznesi olan yazarlardır. saçma sapan mesajlara cevap vermeyenleri hariç tutuyorum tabi.

birisi dramatik bir olayı paylaşır, sen de benzer bir deneyimini yazar ve ona hak verirsin. diğeri bir konuda yardım ister, sen de bildiğin kadarını aktarmaya çalışırsın gelen uykuna karşı koyarak. iki durumda da tık yok.

eleştiri bile olmayan, tamamen yardım edebilme maksadıyla yazılmış mesajlara cevap vermemek nedir ya?
  • son günlerde çok denk geliyor bana ama "cool" pek değil de "mal" yakışır benim örnektekilere.
    bir konuda danışıyor, üşenmeden yazıyoruz uzun uzun, bilgi ve fikir alıyor sonra yok oluyor arkadaş, ne bir teşekkür ne eyvallah. değişik bir dünya anlayışı olsa gerek, aslında tanıyıp algılamak isterdim baktıklarında gördüklerini diye düşünürken farkediyorum ki; tanıyacak kadar uzun tahammül edemem ki ben buna...
  • bir kul olduğunu unutan yazardır. kendini bi bok sanır.
  • ben değilim mesela. arada atladıklarım olduysa pardon kardaşlar.
  • yarrak gibi adamdır. madem cevap atmayacaksın ayarlardan mesajla falan işim olmaz kutusuna tik at hayvan herif.
hesabın var mı? giriş yap