• siyasi içerikli bir entry girdikten hemen sonra yanarsa insanı tedirgin eder. çünkü birileri size laflar hazırlamıştır.
  • görmediğim, beklemediğim şey...
    beni anca annem babam arar.
    bana mesajı sadece bankalar, telefon operatörüm ve cumaları ehl-i müslim kalmış bikaç kişi atar.
    mail box'ta trendyol, bukombin ve daha nicelerinin reklamı vardır.
    feysbukta bildirimlerimin çoğu lanet olasıca oyun istekleridir.
    işin kötüsü sokakta tanıdığın biriyle burun buruna gelsen de görmezlikten gelenler vardır.
    varsın ekşiden mesaj da gelmeyiversin. ben hala oksijen alıp karbondioksit vermeye devam ediyorum işte daha ne olsun.
  • sözlükten koca bulduğum zaman yatak örtüsü takımımı bu renk almayı planlıyorum.

öptüm.

(bkz: #81434981)
  • böyle bir şeydir. doya doya bakın

http://i.hizliresim.com/zal4nd.png
  • (bkz: ahahah aynen)

bir kişi de ya kardeşim nasılsın hayat nasıl paraya ihtiyacın var mi yazmaz. anca ahahahaha aynen abiii yazar. götler.
  • nickime bakıp yakan beylere genel duyuru yapayım; oğlum evladım 37 yaşında olucam yakında. koca kadınım.
    bu nick 15 yıl önce alındı, ne yazık ki değişmiyor n'apayım?
  • kızlar mesaj atınca pembe yanıyomus diyolar.

edit: kandırıldık beyler:(
  • yeni tasarımı şöyle olmalı:

http://i.hizliresim.com/lj7rpg.jpg
  • siz ne ağlak, ne ilgi aşığı, ne yavan karakterlermişsiniz bana onu öğretti bu renk.
    arkadaş bu türk insanındaki ezikliği ben on yıldır uğraşıp bir adım öteye taşıyamadım ya ona yanıyorum. hiç yoksa iki ciltlik meydan larousse ansiklopedisini dolduracak kadar yazı yazdım şu sözlüğe, yok müdür olmuyor demek ki.

hale bak amına koyayım.
    gencecik insanlar ilgi için yalvarıyorlar birbirlerine. bana mesaj atın diye götlerini vitrin camına yapıştırmış vıcırdata vıcırdata oynaşıyorlar. halbuki ilgi dediğin şeyin kırk tane şekli var. ben aydın, aklı başında gençlerden ilginin kaliteli olanını talep etmelerini beklerim. acımayla karışık pışpışlamalar edinmek için dilenen insanın benimle aynı atmosferde bulunmasından rahatsızım.

zirveye çıktıkça yalnızlaşılır derler ya. bu metaforu ilgi konusu için de kullanabiliriz.
    kaliteli ilgi yükseklerdedir ve pek az kişi tarafından insana sunulabilir. bunu elde etmek için o ilgiyi hak edecek özelliklerle donanmak lazım. yani ne diyorum sevgili gençler.

size mesaj atılmasını istiyorsanız, mesaj ışığımı yakın demek yerine, insanları etkileyecek bir şeyler yapın. sizde özel olan şeyi ortaya çıkartın. varlığınızı nadide erdemlerle süsleyin. eğer bu size çok zahmetli geliyorsa da bu acınası çırpınışlarınızı bir kenara koyup sessizliğe gömülün. çünkü şu anki haliniz azgınlıktan bütün gece viyaklayıp kafa siken kedininkinden farksız. he beni rahatsız etmiyor aslına bakarsanız. bir düşünürün de söylediği gibi ekşi sözlük insanların iletişim ihtiyaçları üzerine inşa edilmiş bir platform. herkes iletişim kurmak için çeşitli şekillerde çaba harcayabilir, bu insan doğasının bir gereğidir. ancak istediğiniz şeyi şu an denediğiniz yöntemle elde etmeniz mümkün değil.

hayat şu anda sandığınız kadar bonkör değil.
    şans doğru yönde hamle yapan ve ne istediğini bilen insanların yanındadır.
    ve insan ilişkileri vahşi doğa kanunlarına tabidir.

hepsinden önemlisi difüzyon sadece bir fizik kuralı değildir.

3000 yılına 988 sene kala artık biraz bunları düşünün rica ediyorum.
  • bende bilhassa sabahları yanan.

gördüğüm imla hatalarını düzeltmeye çalışırım elimden geldiğince. özellikle de badilerinkileri. ama akşam sekiz dedin mi mesaim biter, çıkar evime giderim. elimden geldiğince de evde bilgisayar kullanmamaya çalışıyorum. sabah işe geldiğimde bakarım akıyor yeşil.
    genelde kısa bir teşekkür mesajı olur gelen. bazen de "sana ne lan amuğa goduğum" şeklinde minnet bildiren görece uzun ve emek harcanmış meşazlar olur. bu sonuncuları özellikle çok seviyorum. anlıyorum ki insanımızın, konuştuğu dile olan hassasiyeti artıyor, gelişiyor. çok seviniyorum.

yalnız "amuğa" değil, "amına" olacak doğrusu.

edit: yalnız meşaz değil, mesaj. just some pretty words'e şükran ve selamlarımla.
hesabın var mı? giriş yap