şükela:  tümü | bugün
2982 entry daha
  • beklenilen yazardan gelmediğini görünce heyecanın yerini şaşkınlık ve durgunluğa bırakmasına neden olan yeşil. güzeldir, hoştur.
    severiz kendisini.
  • uzun zaman giriş yapmadıysanız, çevrimiçi olduktan sonra ilk baktığınız yerdir.
  • -hele bi de ondan geliyosa. onun yeşiliyse.
  • şu anda yanıyor, ama ulaşılamıyor...
  • heyecan dolu bir olay değil mi ya?
  • akkor lambayla yanıyordu bu led taktırdım ucuz olsun diye.
  • kufur hakaret icermeyen entrylere ragmen kimisi gelir soyle demissin der kufur eder kimisi neyi nasil soylemen gerektigini soyler. eksisozluk degil kurtlar vadisi olmus burasi herkes polat anasi satiyim. ergen gibi adres verenler. sokakta gorse abi ozur dilerim diyecek tip gelmis sovuyor.
  • çaylakların mesaj atabilme özelliğinden sonra amaaan ppppp dedirttiren yeşildir.
  • arada sırada orospu çocuklarının meşgul ettiğidir. adam mesaj atıyor senin entryine "hadi ya" diye. bir konu hakkında yazıyorsun adam hesap soruyor.
    sana mı soracağım entry girerken sikik. senin girdiklerin benim umurumda mı?

böyle başarısız götverenlerin insanlara özel mesaj atmayı beis görmesi acizliklerini gösteriyor.
  • petrol yeşili midir, islam yeşili midir, orman yeşili midir, spotify yeşilimidir, fıstık yeşili midir, dolar yeşili midir yoksa asker yeşili midir bilemem ama bana küfür gelmediği için sevdiğim yeşildir.
    siz de sevin ve koruyun yeşili. o kişiye söylemek istediğiniz içinizde ukte kalmasın. ilk adımı atın gerisi gelir.
1 entry daha