şükela:  tümü | bugün
2596 entry daha
  • yanınca bir gülümseme kaplıyor, ta ki şunu görene kadar. "x entry'niz x başlığına taşındı."
  • ekşi sözlük başlık taşımaları olmasa yanacağı yok şu garip kutunun.
  • arada kötü yazanlar da olsa çoğunluğu güzel duygular ve bilgi paylaşımı için aldığım mesajlar. yeşil iyidir huzur verir
  • ben görünce acaba gene hangi dengesiz asabımı bozucak diye üzülüyorum, kapatmayı bile düşünüyorum da bazen işe yarıyor işte... en sevdiğim yeşil dolar tonu başkası sarmıyor beni.
  • yazdıklarıma çok tepki veriyorsunuz ya da çok soru soruyorsunuz ve sizi ilgilendirmeyen şeyler. entry başı mesaj mı atılır lan? n'apayım e-devletten alt üst soy bilgimi mi ss alıp atayım ne işinize yarayacak benim melez olmam anlamıyorum. farklı bir muamele göreceğinizi ya da daha kolay yürüyeceğinizi mi sanıyorsunuz? reelde bana ulaşabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? hayır yani insta değil ki burası profilime öne çıkan hikaye olarak bu entryi yapıştıracak. gerçekten samimi bulduğum yazarlara, insanlık edip öneride bulunanlara ya da hatamı gösterip yardımcı olanlara eyvallah ama gereksiz rahatsız etmeyin beni.
  • düğmemsi hede*de var olmayan yeşil. mesajınız yok siyahı kullanıyorum ben.
  • sözlüğe giriş nedenlerimden biri. öyle ki sırf mesaj atıldığında görmek için telefona app'i indirdim. yazıyoruz ediyoruz, belki ortak düşünce belki karşı düşünce tartışacaksın, konuşacaksın. entry'lere geri dönüş alamadıktan sonra yazmanın neden o kadar da anlamı olsun ki...
  • merak uyandirici bir yesildir. iyidir, guzeldir, hostur bu yesil :)
  • yanmayı kapattığım, gemileri yaktığım şey.
    ne rezillikler ne insanımsılar.
    oysa sırf birine yazmaya gelmiştim tek, ona da yazmadım, hoş.
    neler mi kaçıracağım?
    esas siz neler kaçırıyorsunuz.
    editto; başlığımı da parsellemişim bir dürüme, oh, mis.
  • yakmanın o kadar güzel yollar var ki.

mesela şunu yazın.

bu yeşili yakan üç kişiye bu cumartesi nevizade'de bira ısmarlıyorum. çıkacak 2-3 tane güzel insan. deneyin.

ben deneyemiyorum. hanım izin vermez cumartesi tek çıkmama. çocuk var diye onla beraber de gelemeyiz. siz takılın abiler.
1 entry daha