• çaylaklığımın sona ermesi ile merakla görmek istediğim yeşildir. ***
  • bir gün ben de göreceğim*
  • eskiden çaylaklığın sonra erdiğini bildiren yeşillik idi. artık mail atıyorlar. *
  • asla görmediğim ve göremeyeceğimi tahmin ettiğim yeşil rengi
  • galiba bazı hassas bünyelere yaramayan yeşil. son zamanlarda en basit olumsuz, troll mesaj alanların şikayetlerini sık sık okur oldum. artık bu mecrayı nasıl ciddiye alıyorlarsa demek. neredeyse her gün aldığım troll mesajları görseler bileklerini dikine kesip, sekinci kattan atlalardı heralde. enteresan.

tantanaya ne gerek var yahu. çok kasmayın.bence. tonunu beğenmediğiniz yeşilin kaynağını emgelleyip sonsuza kadar susturun gitsin derim.
  • ben de istiyorum artık bu yeşili görmeyi. bitirin çaylaklığımı
  • ciddiye aldığım bir yeşildir...

yine de "tesadüfen" cinsiyetimin erkek olduğunu belli eden entry'lerim sonrası azalan, bundan bahsetmediğimde ise artan bir performansı vardır...
  • kim olduğumu bilmeyen bir bireyle kim olduğunu bilmeden kendi yüreğimizin kabuğunun karanlığında kalanlar hakkında çoğu kez konuşmak istediğim fakat her gelen mesajın ardından ne yazacağımı bilmediğimden cevapsız bıraktığım durumdur.

ben konuşmak istemeleri istiyorum. ulaşılmayı hayal ettiklerime ulaştığım vakit vazgeçiyorum.

aklın ehlileştirdiği modern insan hastalıkları.
  • bugün bende hiç sönmeyen yeşil. sandım hayranım çok ama fark ettim ki mesajı okumadığım için yanıyormuş.
  • hiç tecrübe etmediğimdir. merakımı bağışlayınız.
hesabın var mı? giriş yap