şükela:  tümü | bugün
  • uzun zamandir yanmayandir.
  • son zamanlarda epey yanan bir yeşil. fakat zannımca pek çoğu erkek. kadın yazarlarımız da bordo bereli misali iz bırakmıyorlar. anlasak ne olacak orası ayrı.
    aa kadınla mesajlaşıyormuşum deyip aynı cevap atılacak. eheh. * *
  • benimki, mesaj kadın yazarlardan gelince pembe, erkek yazarlardan gelince mavi, lgbt'den gelince gökkuşağı renklerinde yanıyor. sadece bende mi bu özellik merak ettim. sözlük haremlik selamlık uygulama mı başlattı acaba diye düşünüyorum.
  • beni üzen. yine kime çatmışım da ağzında salyalar saçarak bana hakaret edecek diye geriliyorum. napayım? gerçeği saptıracak kadar gözü kör olmuş fanatik görüşlüler, kendini parlatmaya çalışan zavallılar, iğrenç espriler... bunları gördüğüm zaman adalet diye bağırıp hemen elime klavyeyi alıyorum veryansın.
  • kendince ayar vermeye çalışanların yaktığı ışık.

dostlar sizi iplemiyorum. sakin.
  • valla erkeğim yurumeyin buradan napim foto mu atayim erkeğim la haddinibilmeyen diye kız nicki mi olur
  • çüşşş!! öyle bir şey mi var la ekşide?
  • yeşil yanmış bakmıyor, lükse bak yav. bende yansa skrinşat alıp yedi düvele ulaklarla duyurur, mahya yapıp minareleri süslerdim.
  • koskoca ekşi sözlükte bu mesajın var yeşilinin bu kadar önemli olduğunu ilk defa gördüm.resmen uludağ sözlükte gibi kendimi hissetim orada daha çok takılıyordu insanlar bunlara. abi burası ekşi sözlük bunu aşmanız gerekmektedir harbiden ekşi sözlük eskisi gibi değilmiş.