şükela:  tümü | bugün
  • uzun zamandir yanmayandir.
  • son zamanlarda epey yanan bir yeşil. fakat zannımca pek çoğu erkek. kadın yazarlarımız da bordo bereli misali iz bırakmıyorlar. anlasak ne olacak orası ayrı.
    aa kadınla mesajlaşıyormuşum deyip aynı cevap atılacak. eheh. * *
  • benimki, mesaj kadın yazarlardan gelince pembe, erkek yazarlardan gelince mavi, lgbt'den gelince gökkuşağı renklerinde yanıyor. sadece bende mi bu özellik merak ettim. sözlük haremlik selamlık uygulama mı başlattı acaba diye düşünüyorum.
  • ben app'tan giriyorum, gorunmuyor.
  • guzel yesil. insana dunyada yalniz olmadigini hatirlatir.
  • beni üzen. yine kime çatmışım da ağzında salyalar saçarak bana hakaret edecek diye geriliyorum. napayım? gerçeği saptıracak kadar gözü kör olmuş fanatik görüşlüler, kendini parlatmaya çalışan zavallılar, iğrenç espriler... bunları gördüğüm zaman adalet diye bağırıp hemen elime klavyeyi alıyorum veryansın.
  • kendince ayar vermeye çalışanların yaktığı ışık.

dostlar sizi iplemiyorum. sakin.
  • valla erkeğim yurumeyin buradan napim foto mu atayim erkeğim la haddinibilmeyen diye kız nicki mi olur
  • beni her seferinde çok heyecanlandıran ve mutlu edendir. bazı zamanlar sözlüğe girme sebebimdir.
  • beni tedirgin ediyor çünkü genelde salak salak tripler çekiyorum şu sözlükte.

trip derken illa ki kötü bir şey yazılması gerekmiyor sırf ilgi çekmek için özel mesaja gelip saçmalayan çok.

sanki kırk yıllık ahbap gibi saçma sapan espriler seviyesiz seviyesiz laflar..

canım engel butonu.