• sözlük ayarları içerisinde böyle bir seçeneğin olması sevindirici.

mesaj fasilitesinin herkese açık olması sanıyorum bazı sözlük kullanıcıları tarafından çok yanlış anlaşılıyor. herkese her türlü mesajı atabileceği düşüncesi doğuruyor gibi. karşı tarafın rahatsız olacağını/olabileceğini düşünmeden, hiç yüzünü görmemiş olduğu bir insana kırk yıllık arkadaşı gibi seviyesiz bir samimiyetle, teklifsizce mesaj atabilme saygısızlığını gösteren pek çok kullanıcıya karşı son derece uygun bir çözüm. nezaket kurallarını, daha da önemlisi bir insanı erdemli kılan 'saygı' mefhumunu hatırlamayan ve belki de henüz hiç tanışmamış insanlarca, kişilerin zorla kullanılmaya mecbur bırakıldığı bir seçenek.

varlığı belki rahatlatıcı ama kullanmak zorunda kalmak/bırakılmak acı verici.
  • insanlari kendimden korumak icin yaklasik bir aydir kullandigim fasilite.

her ne kadar bu aliskanligimdan kurtulmus olsam da arada bi mesaj atacak oluyorum.

"kendinizi mesajlaşmaya tümden kapamışsınız, ne mesajı?" seklinde bir soruyla karsilasiyorum. cok da guzel oluyor.

(bkz: verilen ayar geri alinmaz)
  • sözlüğü keyifsizlikten arındıran seçenek. bu seçeneği aktif ederek kafanızın rahat olmasını sağlayabilirsiniz.

(bkz: tavsiye ediyorum)
  • kafası öyle estiği için küfürlü mesaj atan amipler yüzünden kullandığım özellik. bir başlıkta connected2.me hesabımı paylaşmıştım, bu sefer de oraya küfür mesajı gelmişti ajdjsjajdjskakshdahhaha. cidden beyinsiz insanlar beni çok üzüyor.
  • sözlüğün ayarlar->tercihler bölümünde yer alan bir seçenek.
  • memati böyle sözlüyordu kadın'ına.

(bkz: kurtlar vadisi pusu)
  • sık sık bunu düşünmüyor değilim ama lanet olsun içimdeki komünikasyon aşkına! daha önce yaptım, insanların yazdıkları hep boşa gitmiş, sonradan görmüşler, kelimeler havada uçuşmuş, tamam lem açıyorum dedim, o gün bugün de açık.
  • cumhurbaşkanına bile dijital ortamdan ulaşabildiğimiz şu günlerde bu yazarlara ulaşamazsınız. bir şey sormak için ''mesaj at'' butonuna tıklarsınız, ''bu yazara mesaj yollanamıyor'' yazısı ile karşılaşırsınız. hayır ne bu hava, ne bu kasılmalar?

(bkz: tırt)
hesabın var mı? giriş yap