1. hani işin falan olur, gecikmeli yazarsın, anlarım. ya da konu kapanmıştır, cevap istemeyen bir mesaj gelmiştir, onu da anlarım. ama sonu soru işareti ile biten, sözde soru cümlesi olmayan, bildiğin soru sorulan cümleye cevap vermeyen insanı ben anlamam. tanıma gelelim:

insanoğlunun görüp görebileceği en kıytırık karizmadır.

allah mısın ulan? kimsin sen? sosyal platformdasın, internet üzerinden iletişim kurmak için buradasın, okumak-yazmak temel amaç. değilse zaten siktir git. ama bunlara rağmen atılan mesaja cevap vermemenin açıklaması yok usta. sanki bilgisayarın başında higgs bozonuyla alakalı makale yazıyor da başını kaşıyacak vakti yok. çok orijinal küfürler edicem de tutuyorum kendimi.
  2. kızın düşündüğü:
    -sms imi yok
    -uyuyor mu?
    -telefonunu mu sattı?
    -beni sevmiyor mu?
    -geri cevap atacak mı?
    -şimdi ben rezil mi oldum?
    -onu bir daha görünce ne yapmalıyım?
    -bunalımdan nasıl çıkarım?

erkeğin düşündüğü:
    -bana kız mı yok!
  3. mesajlara cevap vermeme "sözde" karizmasıdır. eğer olur da erkek cinsi bu hareketi yaparsa, sebebi geçerli olsun ya da olmasın, bir ton laf işitecek demektir. ne gariptir ki ayni şeyi bayanlar yaptığında azar işiten gene erkek cinsidir. ama bunu söylesen gene fırça yiyeceksindir. bole saçma sapan bir duruma bağladım lan şuan, çıkamıyorum içinden. en heyecanlı yerinde bırakıyorum yazmayı.

mesajlara cevap vermeme karizması hakkında bilgi verin