şükela:  tümü | bugün
  • iletişim sayesinde ne kadar önemli bilgileri paylaşabileceğini düşünmeyen halk kişisi.

olması gereken asıl başlık, sorulan ciddi bilgi sorularına cevap vermeyen yazar.

ulan ölür müsün be cevap versen?

edit: imla ve ek bilgi.
  • entry üzerinden mesaj atanların zeka seviyesini sorgulamış olması muhtemel yazar.
  • iplemiyordur. benim de bildiğim atılan mesajlara hiç cevap vermeyen bir iki kişi var.
  • sevişelim mi diye mesaj atan ekşi abazalar ile kesinlikle muhattap olmak istemiyordur.
  • (bkz: halet-i ruhiye)
    belki morali bozuktur belki bi problemi vardır belki kafası karışıktır belki çok meşguldur belki de umursamaz bi tiptir. insan psikolojisi ile çok paralel durumdur. süreklilik arz etmediği müddetçe problem yoktur. yine de çok üstelenmemesi tavsiye edilir.
  • mesaj yazmayı değil okumayı seven yazar. entry de girmez bu.
  • nezaketsiz bir öküzdür. ulan seni insan yerine koyup mesaj atmışlar, bu neyin ukalalığı, egosu, kibri? psikolojik, ruhsal, moralsel durumum ne olursa olsun, insan gibi cevap verdiğimden dolayı ben olmayan yazardır.
  • salt smileyden ibaret mesaj almış yazar da olabilir kimi zaman.

yazılan bir entry'den sonra ":))" şeklinde gelen bir mesaja nasıl cevap verilebilir ki? küfür ve hakaret hariç her mesaja bir şekilde cevap vermeye çalışan biri olduğum halde bu mesajlara cevap veremiyorum ne yazık ki.

yani önce mesaj içeriğini cevap verilebilir kılmak da önemli sanki.
  • adamına göre değişen yazar psikolojisidir.

mesela troll'un teki bir başlık açmıştır ve sende oraya birşeyler karalamışsındır,başlık sahibi direk pm yoluyla taciz yada saçma sapan açıklamalar yapıyorsa cevap verilmemesi normaldir.he naber nasılsın diyen yada sırf sohbet için bile mesaj atan yazarlara cevap vermeyen yazar varsa onların ben ta amına koim.neyin artistliğini yapıyosun lan yavşak. adama cevap versene dertleş tartış ibneliğin lüzümü yok.