• aşık olunan erkek benim. bilerek geç cevap veriyorum canım. hep beni düşün diye. noldu acaba neden cevap vermedi derken aklın gider.

(bkz: aşık olunan kızın mesajlara geç cevap vermesi)
    (bkz: aşık olunan erkeğin mesajlara geç cevap vermesi)

edit: bkz.lar
  • kendi açımdan konuşacak olursam bu mesajlara geç cevap vermek olayını affedebilmem için yapan o kişinin ölmüş olması olsa gerek.
    onun dışında hiçbir bahane kabul etmiyorum!!1
  • bazi kosullara gore saygisizlik olan ve olmayan durum. eger ki isiniz yoksa ve bilerek yapiliyorsa saygisizliktir. ayrica boyle kucuk oyunlarin insani liselidir. basittir. uzak durmak gerekir. ha bazen gercekten isi olabiliyor, uyuyakalabiliyor ise isi bittiginde kucuk bir mesaj atmak gereklidir. sizi merak eden insana gosterilen saygidir, mesajlara cevap vermek.
  • "iyi tarafından bakın, belki ölmüştür"cülerin tripleri için yapılması gereken bir sürelik eylemsizlik eylemi.
  • cok mesgul kisilerin yaptigi harekettir, uzucudur.
  • kendini bi bok zanneden tiplerdir
  • ibneliktir.
  • günümüz insanının (hiç bir şekilde anlamasamda) kendini, kendince önemli hissetme hali.
    nasıl bir ego tatminidir bu arakadaş. x y z kişisine, kime yaptığın önemli değil. mesaj gelmiş cevap versene.
    geç cevap verince noluyor yani? anasının büyütemediği babasının avutamadığı maldan hallice insanın eline telefon verirsen olacağı bu. hayır bide bunun üstüne olay kurgulayan, zaman hesabı yapan akıl terkler falan var. baya baya varlar hemde. aman sinirlendim yine, dümdüz yaşa geç arkadaş neden bok püsür işlerle uğraşıyorsun!?
  • whatsapp grupları çıktı çıkalı çok yaygınlaşan bir harekettir. çoğu kişi en az 5-10 gruba üye ve bir süre sonra mesaj uyarısına "nasıl olsa gruptandır" diyerek tepki vermiyor. çoğu arkadaşımın telefon ekranlarının en üst kısmındaki bildirim alanında whatsapp mesaj ikonunu operatör adı ve pil göstergesi gibi demirbaş haline gelmiş görüyorum.

her acil olmayası grup mesajında irkilmemek için bütün grupları ayrı ayrı sessize almak ve bildirim almayı da kaldırmak gerekiyor. böylece sadece kişilerden gelen mesajlarda sesli uyarı ve bildirim ikonu gelir. en azından sadece gerçekten cevap vermek istemediğimiz kişilere ölü taklidi yaparız.
  • aynısının yeşil mesajlara geç cevap veren versiyonları da vardır.
hesabın var mı? giriş yap