şükela:  tümü | bugün
  • kiyilamayan mesajlarin arsive atilmasi ile ortadan kalkacak sorun...
  • bunu yapan insanlar 15-20 yıl boyuca ufak kağıt notları da saklayabilir. valla bizim bi arkadaş...
  • yeni mesaj kaydedecek yer yok uyarısıyla son bulacak duygudur.
  • çaresi 'hepsini al, ctrl+c, notepad, ctrl+v' serisini uygulamaktan geçer.
  • gereksiz hezeyanlardır. tabi benim gibi değil mesajları anında silmek, çağrıları, aramaları, hatta arama süreleri kayıtlarını bile silecek kadar da takıntılı olmayın. bence biraz rahat olmak lazım.
  • iki duruma işâret eder:

1. aileniz, arkadaşlarınız vb. insanlardan gelen özel mesajları okuyup okuyup huzurla doluyorsunuz. ne şekersiniz.

2. âşık oluyorsunuz, dikkat!
  • bir insan nasıl olur da mesajlarını siler aklım almıyor. telefon hadi neyse değişirsin mesajlar onunla birlikte gider ki ben değiştirmeden onların da yedeğini alırım *. kıyamam olum lan değerli şeyler bunlar arada bir açar okurum hatırlamadığım aklımdan gitmiş mesajları görüp alla alla der aynı duyguları tekrar yaşarım. hadi telefon denen icat belli bir süre öncesine kadar hafıza problemi yüzünden mesajlarını silmeye zorluyordu peki ya facebook mesajlarını silmeye ne demeli ? facebook mesajlarını silen adam ilerde gözünü kırpmadan çoluğunu çocuğunu keser olum bu kadar net söylüyorum.

not : buradaki mesajlardan kasıt sevilen sayılan kişilerle aranda geçen mesajlaşmalardır. gidip turkcell'in "kontörünüz azaldı, lütfen en yakın zamanda kontör yükleyiniz" mesajını saklamaktan bahsetmiyorum. gerçi telsimin attığı bir mesajı saklayan adam varsa göstersin burada mazi olur.
  • o mesajlar önemli bilgiler de içeriyor olabilir (adres telefon kişisel bilgi vs) silmemesi gerekebilir..
  • sevgiliniz uzaktaysa ve yazdığı her şey başınızı döndürmeye yetiyorsa hiç yapılamayan şey.

ama ben yaptım. neden? gerizekalıyım çünkü. ): yok, yok. yani biraz o da var ama benimki yanlışlıkla oldu. aramızdaki dünya kadar mesafe ve telefonun her zaman çekmeyişi nedeniyle gönderdiğim bir mesaj gitmedi. typo olayına takık bir insan olarak yaptığım bir hatayı görüp, ah denk geldi bari onu da düzelteyim öyle göndereyim dedim. typo içeren mesajı silmeye çalışırken de mesajların hepsini sildim.

kamu spotu

typo pişmanlıktır.

kamu spotu

en nihayetinde bu durum evlat acısı gibi koyuyor arkadaşlar. hiçbirini yedeklemediğim için de yalan oldu mesajlar. gerçi sağolsun sevgilim bana silinen mesajların hepsini cüzi bir fiyata satabileceğini söylüyor ama, ne yapsam bilemiyorum. fırsatçı bir piçle mi beraberim yoksa? agahagajaj

dear commodore, canım sevgilim;

bence hala fiyatta anlaşabiliriz. ;)
    ayrıca sana bir şey sormak istiyorum;

benimle saçma sapan bir ülkenin, saçma sapan bir başkonsolosluğunda evlenir misin?

cevabını bekliyor olacağım. :*