şükela:  tümü | bugün
  • vermeyeceginizi anlamistir.

tanim : ilginc bir durum!
  • kevaşe olduğunuzu anlamıştır.
  • + ramazan gelmeden bir sevişseydik.
    - ben bakireyim.
  • sık yaşadığım bir durum olduğundan genel beyanat vermek için uygun gördüğüm başlıktır. tabii bu kavram sadece sanal ortamdan kurulan diyalogları kapsamaktadır.
    sanırım çoğu zaman samimiyetimden algılanan flörtöz hissiyattan dolayı, bazı hanımefendilerde kimi zaman bir beklenti modu zuhur ediyor. bu arada diyalog kurulalı günler haftalar değil, saatler olmuş oluyor sadece. hal böyle olunca hızlı giden atın halini hatırlayıp, önce lisan-ı münasip uyarıyorum. neticede birbirimizin ne olduğuna, neyle ilgilendiğine dair fikrimiz asgari düzeyde iken böyle bir telaşe içine girmek çok abesle iştigal. fakat bazen yaptığım uyarı da yeterli gelmiyor olacak ki, bu sefer alınganlık ve yakın arkadaşı trip (böyle devşirme kelimeleri pek sevmiyorum ama olayı çok net ifade ediyor) hadiseleri baş gösteriyor. geriye de çok alternatif kalmaması üzerine, şalterleri indiriyoruz.

yapmayın etmeyin, üç beş güzel muhabbet ediyoruz. zaten mevzu bir noktaya evrilecekse muhakkak yeri ve "zamanı" gelince evrilir. doping yaptırmanın alemi yok.
  • kakası gelmiştir. erkek sonuçta, çok da detaylı şeyapmamak lazım.*
  • uyuyakalmıştır. net.
  • daha iri memeli birinden mesaj gelmiştir !

evet, biz erkekler iğrenciz !
    memelerini burnumuza dayayıp prim yapmaya çalışan kadınlardan pek de farklı değiliz ama.
  • boşalmıştır afedersiniz.
    (bkz: sanal seks)
  • sizi önemsemiyordur net. siz de onu önemsemeyin.
  • daha hoşuna gidecek yanıtlar veren başka biriyle mesajlaşmaya başlamasındandır.

kimse atarlı kız sevmez.