şükela:  tümü | bugün
  • evliyse eğer
    konunun ciddileştiğini anlayınca tutuşmaya başlar,
    iz bırakmak istemez:
    sonra bunun mahkemesi var,
    nafakası var,
    manevi tazminatı var,
    malların bölünmesi var,
    aile içinde, iş ve sosyal çevrede itibar kaybı var,
    eşinin çocukları göstermeme savaşı var,
    bu yaptığının çocuklarına anlatılıp kendisinden soğutulması hatta bir daha yüzüne bakılmaması var,
    var oğlu var.
    ne yapsın bu adam yazık.
  • yorgunluktan oluyor bazen. kendimi o kadar güçsüz hissediyorum ki olay dallanıp, budaklanmadan geriye çekmek zorunda kalıyorum kendimi. sadece sevgili olma muhabbeti de değil. arkadaşlık, kız, erkek çok fark etmiyor. herkes kafa dengi birisini arıyor. uyumlu bir insanım ama karşı tarafın beklentilerini karşılayacak gücüm yok. sürekli plan yapalım, dışarı çıkalım. olmuyor enerjim yok. bu nedenle adım atamıyorum genel olarak.
  • kişinin mesajlaşılan erkeği engellediğini gösterir.
  • erkek mi bunu yapan kadındır.
    (bkz: kesin bilgi yayalım)
  • erkek düzgün bir üslupla mesaj atmıştır, kadın cevap vermiştir, daha sonra iş ciddiyete binecek duruma gelince kadın mesajlaşmayı keser. mesajlaşmayı kesen kadındır.
  • bir erkekle mesajlaştığını anlamıştır.
  • kalıbının adamı olmayan erkeklerin karşıdaki insana yaptığı bir tür saygısızlıktır. karşı tarafa kendini önemli hissettirmiş olabilirsin, bunu istemeden bile yapmış olabilirsin. samimiyetin karşı tarafta ne ifade ettiğini bilmiyorsun. en azından böyle durumlar için edecek iki çift lafın olmalı. küfür yemekten kötü anılmaktan mı korkuyorsun? emin ol bu şekilde çok daha kötü anılacaksın merak etme. bir insanın özgüveninin ırzına geçmek de cabası.
  • kontörü bitmiş olabilir.
  • sohbeti ilerletmeye çalışmaktan sıkılmıştır. sürekli soru sorup kısa cevap almaktan, hiç soru alamamaktan, mesaja verilen cevapların dakikalar belki saatler sonra gelmesinden bıkmıştır. sohbeti başlatanın kadın olması ama sohbeti ilerletmek zorunda olanın erkek olması bir süre sonra sikerler dedirtiyordur. kadın orada aynı anda başka erkekle de mesajlasiyor. sanki bilmiyoruz.
  • başımın belası bir eski sevgilim var ne zaman biriyle ciddi olacak bir yolculuğa çıkacak olsam zihnimin içine etmek için geri gelir. belki 6 oldu saymayı unuttum. ayrı bir şey var benim hep onu sevmemi düşünmemi istiyor başarıyorda bu durum zayıflayınca sanki hissetmiş gibi geri geliyor. kuyruğunu yiyen yılan döngüsüne çevirdi ilişkilerimi.
    birine saygısızlık olmasın diye güzel özel kadınlara, bazen flörtü kesmek zorunda kalıyorum.malum zihinde bir şeyler bitmeyince tanıştığınız insanı düşünmeniz anlamanız zor oluyor. gerisi kaçış.