• rol yapmaktan bıkan erkek. kadınlar gerçek maksadımızı anlayana kadar bu roller hep baki kalacak.
  • * özetlemek gerekirse, canı sıkılan kızlar, sohbeti çok güzel olduğunu düşündükleri her erkeğe bir merhaba çakar. o yüzden o erkek de yüzlerce kızın arasından sadece seks yapabilecek potansiyele sahip olanları ayıklar ve yoluna devam eder (libido düşükse hariç tabi ki sadece gırgır da yapar o vakit) çünkü yüzlerce kişiyle muhabbet edebilecek kadar kendisini doğal olarak bölemez. #zurna chat odası olsaydı kesmesine gerek kalmazdı. bu durumda kız da "pfff bunun derdi de seks diyerek oradan uzaklaşmakda özgürdür yani"

kadınlara not : sen geyik muhabbeti döndürüyorsan muhabbeti kesse ne kesmese ne? bir beklentin mi var ki bunu kendine dert ediyorsun?

--silecektim ama kalsın entry'si--
    erkek : merhaba
    kız: merhaba
    kız: ya direkt buluştuğum seviştiğim çok erkek var tabi isterim ama önce biraz kendinden bahsetseydin.
    erkek : ?
    kız : pardon ya yanlış kişiye atmışım mesaj.
    kız : gerçii sana da aynısını atabilirmişim kısa süre sonra çünkü hepiniz aynısınız.
    kız : heyy orda mısın?

büyük bir çoğunluğu için yazayım,
    vermeyeceğinizi anladığında gürültü yapmadan, su gibi akarak, usulca, beddua etmeden, kendini ezdirmeden gövdesini yakarak, yüzünü dökerek, sazının tellerini kopartarak, kapıyı çarparak arkasına bakmadan parmaklarının üzerinde çeker gider tekrar cevap alamazsınız...

erkekte suç var mı? yok. kadında suç var mı? yok.
    kadın muhabbet ister erkek sevişmek ister.
    kadın sexting ister erkek fotoğraf ister.

erkek aynı anda 4892744 kişiyle yazışarak zamanla sevişme potansiyeli olan kişilere yönelir kafası uyum sağlayan bir kaçı ile de muhabbete devam eder kanka olur.
  • mesajlaşan her erkeğin amacının seks olduğunu düşünenlerin sitemi. öylesine sohbet etmek, muhabbet etmek çok mu zor? zaten kadınların erkekleri koyduğu bu saçma pozisyon yüzünden toplumda kadınların hareketleri anlamsız bir şekilde yorumlanmaya başladı. “merhaba” dediğinizde askıntı olan tipler sizden gelen o sözü sinyal olarak algılamaya başladı. bu durum nasıl normalleşir bilemem ama sıkıntı cidden çok büyük.
  • ekşi sözlük veya diğer sosyal medya platformlarında temel olay he to she.. ve bunun da temeli seks. buna kolay ve hızlı yoldan ulaşma isteği. kimileri yalancı bir hoşlanma veya aşk sosu katıyor kimi sade seviyor tek fark bu. alternatiflerin fazlalığı da işi uzatmayı saçma kılıyor.
  • navigasyon üzerinden düşünün. hedef noktaya en kısa yol hesaplanmış ve üzgünüm o siz değilsiniz.
  • ya da belki söylediğiniz bir şey yüzünden sizden uzak durmasının doğru olacağını düşünüyordur. kırılmış da olabilir. kırılgan varlıklarız.
  • kadın kısmı inatla "hmmmm" ya da "ahahaha deli" şeklinde cevap veriyordur veya erkek kısmının uzun paragraflarına karşılık ":)" demekle yetiniyordur.

(bkz: zahide'nin mesajı)
  • kardeş bırak şu telefonu da koz ver seni mi beklicez amunuyum.
  • mesaj mesajlaş nereye kadar lan, demiş olabilir. istemem, yan cebime koy dendiğini fark etmiştir
  • baktım ki muhabbet bana yürüme şeklinde ilerliyor, nerde çalışıyorsun sorusuna hoşdere otoda kaporta bölümündeyim diyorum. genellikle çat konuşma kesiliyor. ama içlerinde eyvallah karşim ben seni hatun kişisi sanıyordum kusura bakma falan diyenler de çıkıyor. ama genel olarak öküzsünüz.
hesabın var mı? giriş yap