şükela:  tümü | bugün
  • aha whatsapp istedi. kesin beni sikecek.! hemen başlık açayım.

ohh çok şükür! sikemeden açtım başlığı.
  • bana mesaj atan kadınlar da evliyim dediğimde standart sohbet edilen mesajlaşmayı kesiyorlar ama biz bunun başlığını açmıyoruz.
    arkadaşlar, bu gibi işleri kendinize saklayın, verme whatsapp olsun bitsin. ha ama illa ki ilgi istiyorum diyorsan orasını bilemem.
  • yol yordam bilmeyen erkek hareketi.

önce telegram, sonra instagram, akabinde whatsapp.

hatta whatsappa hiç geçilmemesini tavsiye ederim, büyüyü bozuyor.
  • ne yapalim kizim, bir sonraki seviyeye gecmeye calisiyoruz. bir ömür eksiden mi mesajlasalim?

normaldir gayet. tatava yapmayin verin telefonunuzu ya da* hic yazismayin, kimse ölüp ölüp bitmiyor sizinle yazismaya.
  • bir iki mesaj sonrası direkt whatsapp’a geçelim diyen kızlar da vardır.

normaldir bize bok atmayın.
  • akabinde mesaj-instagram-whatsapp-nude-pompa-kapanış.
  • yazar burada ben kızım demek istiyor.

"ben bir kızım. kız oğlan kızım. el değmemiş bozkırda bir tek gül gibi. yalnız ve vahşi. kendisini asla teslim etmeyen bir kızım. saf masum küçük bir güvercin gibi. "
  • gençler mevzuyu yanlış anladınız.

kızı görmeden etmeden whatsapp isteyen elemanla karşılaşan kızın aklından geçenler:

görmeden neye benzediğimi öğrenmeden whatsapp istiyo?
    belki ben şişmanım? belki kocaman laz burnum var? yine de yürüyecek. demek ki ağır abaza.
    demek ki etrafındaki kızlar buna bakmıyor.
    demek ki düşük statülü. ya da tipsiz. muhtemelen ikisi birden.
    demek ki vaktimi boşa harcamışım.
    çirkin kıza bile yürüyebilecek kadar abaza erkekle benim işim olmaz.

bak abaza biraderim, senin beynine gitmesi gereken temiz kan çüküne gittiği için üstteki düşünce zincirini akıl edemiyosun, böyle saçmalıyosun.

kız milleti sen gibi 25 dakkada 2. turda 10 milyon sperm ateşleyebilecek fizyolojiye sahip değil. ayda 1 tane, hamile kalırsa yılda 1 tane yavru yapma şansı var - onu da kötü seçim neticesinde yaparsa hayat boyu potansiyel bir yükü var.
    yanlış kararın maliyeti yüksek.

o yüzden red kit'in sağa sola ateş etmesi gibi yardıramıyor.

bunu bil, ona göre yaklaş. az saksıyı çalıştır amk. görüyorum hepiniz onlayn oyunlarda fifada battlefrontta falan cia ajanları gibi akıl yürütüyosunuz.
    bu işlere gelince aauuvvvkezo bunlar. sensin kezo olan.
  • halbuki posta güvercini denen bir şey var, whatsapp istiyorsa o erkeğin amacı bellidir. doğru düzgün iletişim kurmak istiyordur.