şükela:  tümü | bugün
  • sosyal medya sağolsun, baya nazi bakışı hakim oldu artık insanlığa. 40 yaşını geçtin mi, öl; çirkin misin, öl; yeterince havalı değil misin, öl. ortalıklarda dolanıp göz zevkimizi bozma. yaş almak suç gibi görülür oldu, baya mobbinge uğruyor yaş alanlar. iş ortamlarında bile. tüm dünyada böyle de, bizde bi tık daha fazla sanki. herşeyi görsellikten ibaret sanan sığ ortadoğululuktan sanırım.
  • tüm başlığı okumaya üşenenler için özet geçiyorum:

-açılış
    -mesajlaşılan kadının 45 yaşında olduğunu öğrenmek başlığı açarak bir grup kadını küçümsemeye çalışmak
    -çeşitli yaş ve teyze esprileri
    -45 yaşında kadınlar şarrrap gibidir diyen sinyalcilerin başlığa intikali
    -meriç ifşalama
    -istiklal marşı ve kapanış
  • densiz bir ergenin (veya denginin) diline düşmüştür.

yalnız öl, kedisi bile olmayasıca.

edit: kediyi düşündüğümden öyle dedim.
  • sivilcespor sanki sen hep 18 yaşında mı kalacaksın.
  • akranlarımı görmek, burada olduklarını, hala ortalıktan kaybolmadıklarını bilmek mutlu ediyor beni. sözlüğü sözlük yapan , değer katan insanlar.
    not: erkeğim
  • mesajlaşılan kişinin 20'li yaşlarının başlarında olmasından iyidir.

edit: 20li yaşların başındakiler yeşillendirmeye başladı... 10 kişinin hepsi de tek tornadan çıkmış gibi "neden" yazmışlar sadece... bir ikisine açıklama yaptım geri kalanlara aynı şeyleri yazmak istemiyorum ama şu bile başlı başına neden sorusunun cevabıdır... olum aranızda en farklı yazan "ama neden" demiş alayınızın kafa aynı aq... açıklama yaptıklarım ise cevap olarak;

bir tanesi ekşide 35+ arkadaşları olduğunu söylemiş, doğrudur.. bir tanesi tam bomba 45 yaş kadınların onları kıskandığını yazmış

edit2: lan yeşillendirmeyin artık... tamam en bomba kuşak sizsiniz tamam
  • şu sözlüğe yazar seçimi yaparken biraz da empati sahibi insanları seçerseniz böyle orosbu çocuklarının şu yaş üzeri teyzeler bu yaş üzeri amcalar entry'lerini görmek zorunda kalmayız... daha da saydırırdım da neyse...
    (bkz: orosbu çocuğuyum demenin alternatif yolları)
  • ne çirkin insansın sen. ve dahası bize ne? 45 yaşında biri ile konuşmak istemiyorsan yazmassın bir daha.

ekşisözlük kreş açsın, orada takıl sen büyüklerin gelsin yazsın burada.

tanım yazmak zorundayım, şu başlığın bir tanımı yok aslında ama. ekşi sözlük böyle buyurmuş, tanım lazımmış ama kalite ortada kardeşim mal bu.

tanım: hadsiz bir yazarın sözlüğü forum alanına çalışma gayreti.
  • bir boşanmış kadın başlığında bir de bu tarz belli yaş üstü kadın başlıklarında şu durum var;

ooo, tadından yenmez.
    uğraştırmaz.
    aradığım şey.
    tribi, kaprisi yoktur.
    beni bulsun.

boşanınca ya da 35 yaşını geçince bu kadınların herkese kendini açtığını mı zannediyorsunuz?
    yaş ilerleyince çıta düşüyor ve yeter ki erkek olsun çamurdan olsa da olur mu deniyor sanıyorsunuz?
    ya da bunların hepsini geçtim; boşanınca ya da 35'i geçince bir perde var ve o kalkıyor kadın kendini sadece özgürce sevişmeye mi adıyor sanıyorsunuz?

hayır her ne sanıyorsanız çok yanlış sanıyorsunuz. çok salakça şeyler yazıyorsunuz; insan aklınızı başına alın deme gereği hissediyor.

çok film seyrediyorsunuz.
    geçen gün bir badim paylaşmıştı benimle; durumunuz tam olarak şudur;
    görsel

edit: müthiş düzeltmesi için uchiha itachi mahlaslı yazara teşekkür ederim.
    düzeltmenin ne olduğunu söylemek istemiyorum, utandım.
  • hele atarlı ergene bak yahu. sen daha agucuk derken o teyzeler / amcalar bu sözlüğün bel kemiği idi.
    ayrıca sen de, o yaşa gelince seninle de daşşak geçecekler. unarım bir köşede sessizce ölürsün de daşşak malzemesi olmazsın...

editinyosuna cevap : lan bu yaşıma kadar eşek sikmedim. galiba eşek kovalayan sensin. ayrıca sana nude attıysa bize ne aq!!!

özelini gelip burada paylaşmak zorunda değilsin. beğenmedi isen profiline gir ve engelle / başlıklarını engelle butonuna bas gitsin. daha sana mesaj atamaz....