şükela:  tümü | bugün
  • zevk yerine hayat tavsiyesi alınmasi gereken kadindır
  • bak terbiyesiz ergenin yaptığına, o seninle konuşacak kadar asil hanımefendiye böyle söylenir mi ? tüh utanmaz rezil. git çabuk özür dile ayaklarına kapan.

o sana ergen, sivilceli, eli sikinde sübyan diyor mu hiç. o da sana böyle bi başlık açsa hoş olur mu ( öyle bir hanımefendi yapmaz böyle şey de hani diyorum.. )

yani anlatım biçimi, tavrı tam bir ergenus. kadın nasıl bununla konuşmaya tenezzül etmiş onuda anlayabilmiş değilim.

edit. siz bu gerizekalının kusuruna bakmayın, ailesini tanırım. daha annesi hamileyken doktorlar gerizekalı olacağını söylemişlerdi de anne babası kıyamadı o yüzden aldırmadılar.
  • deneyim ve bilgisi fazladır. hem keyifli sohbet edersiniz hem de ne istediğinizi daha kolay anlar
  • sayısal lotoda büyük ikramiye tutturmak gibidir. bulması zor, bulunca elinde tutması daha zordur. ama elinde tutmayı becerebilirsen sana bu dünyada belki de cenneti yaşatır. kırmızı şarap ve kadın olgun ise sizi üzmez.
  • sohbet ederken saati fazla geç etmeyiniz. şeker, tansiyon ilaçlarını alıp yoga yapıp, kedisine sarılıp uyuyacak daha.
  • o da bir şey mi, bir keresinde biriyle mesajlaşıyordum, nude foto atalım mı dedi. ilk sen at dedi, itirazsız kabul etti. ulan bi geldi foto, erkek çıktı adam :)) hemen engelledim :pp
  • çok olağan bir durumdur.
    sözlüğe kayıt olurken yaş sınırı olduğunu sanan kişinin hezeyanları da olabilir.
    şeker, tansiyon ilaçları diye yazan dallamalar da bir gün bu yaşa gelecekler ama haberleri yok.
  • iyi bir şeydir. düzgünce konuşma imkanınız vardır.
  • cinsellik açısından tam bir milfdir. aklı başında,ne dediğini bilen bir kadındır.tabi ergenler kadın nedir? kadın kime denir? anlamaz.
  • mesajlaşılan erkeğin dalyar*k olduğunu öğrenmek