şükela:  tümü | bugün
  • mesajlarınızdan hiç çıkarılmayacak aptalca bir alınma sebebi çıkarmış kızdır. şimdi haberiniz olmayan o kabahatinizi bulup onun gönlünü almanızı bekliyor olabilir.
  • başka biriyle mesajlaşmaya başlamıştır. her durumda yeni fırsatlara açıktır, eskiyi takmaz.
  • yukarıda denildiği gibi belki senden sıkıldı, bir lafına bozuldu veya başka birini buldu. sonuç olarak artık o andan itibaren karşıdakini kaybettiğini kabullenme vakti gelmiştir. boşuna mesaj kutusuna sürekli bakıp her gelen mesajı acaba ondan mı diye bekleme. çünkü o kız o sırada başka mesaj kutusunu yeşillendirmekle meşguldür. sana gelen mesaj ise ya sistemdendir ya da bir arkadaşındır.
  • sevgili aradığını ve aradığını bulduğunu gösterir.
  • sizinle aynı anda idare ettiği kişiler arasından elendiğinizi gösterir.

takmayın kafaya. next station please...
  • küsmüş olabilir lakin sebebini asla söylemez. geriye dönük olayları gözden geçirip o ilginç sebebi bulmak için çok vaktin yok dostum çabuk ol.
  • panik yapilmamasi gerek durum.

mesajlasmanin tipine gore degisir simdi. yil olmus 2013, bazi seyleri o kadar benimsemisiz ki aksilik ihtimallerini goz onune almiyoruz bile. vaktinde basima geldiydi soyle bir sey: ho$uma giden bir hatun kisi ile sms trafigi belli bir duzene oturmus, her gun al hatir sormalar canim cicim oh$$ muhabbetlere gecis yapilmistir. boyle guzelce devam eden birkac gunden sonra bir aksam olmustur ki mesaja cevap gelmez. ben de ustelemeyi sevmem, gider gunluk rutinime devam ederim. ertesi gun trip ile karsilasirim, neymis efendim cevap vermemisim onceki gece ama facebooklarda milletle fingirdemisim.

tam lol demelik.

la olm/kizim yapmayin boyle seyler, erkegi de kizi da biseksueli de transeksueli de hepsini gulunc duruma dusuruyor boyle hezeyanlar. bir durun, bir soluklanin:

1-) adamin/kizin telefonu arizalidir belki?
    2-) adamin/kizin operatoru sicmistir belki? (benim basima gelen)
    3-) adamin/kizin saglik durumunda problem olmustur belki? adam/kiz belki oldu lan?! dunyadan haberin yok oturdugun yerden, bi soluklan
    4-) ve daha bir cok sebep...

kendi hikayeme doneyim. nitekim o gece yazdigim son mesaj gitmemis. kiz da o gece facebook'ta pusuya yatmis, sinsi guzel seniii; ona cevap vermeyip milletle konustugum icin durduk yerde kendini uzmus etmis zavallim. bileydim kapisina kadar giderdim o mesaji atmak yerine. ben de boyle mesaj ot bok icin hassaslik yapacak olsam seyreyleyin curcunayi, gece vakti "vay efendim sen bana niye cevap yazmiyorsun!!!!" seklinde estirenler de var, bilirim, tanirim. iliskilerde mantikli davranan taraf olmaktan biktim artik yea, bir tane de mantikli hatun bulayim da ben abuk davranayim... ?! neyse, sabah telefona baktigimda ilk gordugum kafam kadar bir sms karsimda bana el salliyor, ho$lanti hissedilen hatundan gelmis ne guzel oy canim benim diyerek actim; ama o da ne ki soven ve sinirli bir kadin karsimda. sinirlenince harbiden daha guzel oluyor bazilari yalniz. ama sinirlendirmeyin siz yine de.

isin daha vahim kismi bu ergence davranisindan sonra kiza olan ho$lantim sonmustu. boyle durumlarda vitesi bo$a alin, panik yapmayin etmeyin, kendinizden sogutmayin milleti. sms mms cart curt, iliskileri hep siglastirdi. mesaj atmayinca birbirine darilan ciftler, ne guzel saglam temelli iliskileriniz var sizin oyle a canlarim? 40 yillik evliliklere ta$ cikartiyorsunuz. yersen.

yuz yuze konusurken bir anda konusmayi kesmesi halinde panik yapabilirsiniz ama bak.
  • benden sana ekmek yok söyleminin startını vermiş kız olabilir.bunu duruşuyla ,tavrıyla gerçekleştirmiştir ani susması insanda bir deprem etkisi yaratmış olsada onun hiç şeyinde değildir.