şükela:  tümü | bugün
  • şok edici bir durum. bazen sohbet ediyorum. laf lafı açıyor muhabbet harlanıyor birbirimize linkler atmaya sevdiğimi müzikleri paylaşmaya ortak payelerimizi keşfetmeye başlıyoruz. ben kendisini daha fazla araştırmak fikirlerini özümsemek için entrylerini incelemek için yazarın bilgilerini açıyorum fakat o da ne? benim saatlerdir konuşup muhattap olduğum kişi bir çaylakmış meğersem.

böyle o an bir anda şey gibi oluyor insan hani zenginsin böye mercedes amg ile gezerken yanlışlıkla gece kondu muhitine giriyor yolunu kaybediorsun. hay aksi şeytan diyorsun. gprsyi çalıştırayım derken tel şarjı bitiyor. hay bin kunduz adına diyorsun o esnada gecekondu muhitinde kepekleri yarı kapalı varoş bir bakkal görüyorsun. mahallenin çocukları sana bakıyor arabayı çizmeseler bari diye huzursuzca bakkala giriyorsun ve derken bakkalda bakkalla birbirlerine laf çarpıp espiri yapan, altında dizleri sünmüş ayıcıklı bir eşofman üstünde el yapımı bir kazağın iki yakasını tek eliyle kavuşturmuş diğer eliyle de ekmek, default moddaki varoş bir kenar mahalle güzeli. göz göze geliyorsunuz o da bi an böyle beyaz atlı prens gibi sizi karşısında görünce haliyle kendisinden utanıyor ve pijamayla bakkala giderken yakışıklı çocuk görmek adlı durumu yaşayarak kafasını eğip gidiyor.

yani bendeki hisler bu yönde oluyor açıkcası. ondan sonra zaten pek konuşasım gelmiyor şahsen..
  • #çaylak kızların yanındayız
  • memesi varsa; çaylak olmuş yazar olmuş çok önemli değil arkadaşım.

şu kadınlara biraz saygı gösterin yahu?

(bkz: meme)
  • benzetme kasmak için açılmış bir başlıktır.
  • inşallah kızdır/bayandır.
  • mesajlaşılan kişinin insan olması daha önemli. 100 mesajdan, 90'ı da küfür ve trol. 3d printer hakkında bilgi veriyorum. adam, anamı filament'e sarıp küfür ediyor. haysiyetsizler.
  • sanki hiç çaylak olmamış mal bir yazar beyanı.