şükela:  tümü | bugün
 • ekşide ara sıda geldiğim husus. böyle bir konu açılıyor muhabbet ediyorsun felan işte konu smileylerin escortluğunda veda aşamasına geçiyor. "hoşçakalın:))" diye mesaj atıyorsun, malum artık işine bakıcaksın..derken karşı taraftan "bu da size benden ;)" diye bir link geliyor. hadi ayıp olmasın diye güzel bir şarkı seçip karşılık vereyim diyorsun demesine ama erol budan yollamış adama da ne seçip göndericem ben? soundtrack mi? türkü mü? arabesk sevmiyorum ki ben. off yaa kesin +40 felandır bu. içine düşülen bu karasızlık bile ayrı gerginlik veriyor insana. hem cevap olarak bir şarkı yolladıktan sonra bi de iki taraf arasında adı konulmayan gizli playlist savaşları başlıyor.

  ben de naptım? "bu da benden. bu şarkının 2:48-2-52 aralığını binlerce kez dinlemişimdir:d" diye karşılık verdim. pek adam gibi karşılık olmadı ama ertesi sabah işte böyle sözlüğü açtım bi baktım "günaydın:))" diye lene marlin yollamış. kıpkırmızı oldum hıphızlı sözlüğü kapattım. şimdi bu şarkı aşık olan adamın şarkısıdır arkadaş. 40 yaşında bir adam bana bunu atıyorsa ben korkmaya başlarım.

  edit: bu şarkıyı gönderen arkadaşa ne desem bilemedim.
 • özet geçiyorum:
  sözlükte mesajlaştığım kişiler var.
  ya aslında istemiyorum atmasınlar mesaj ama uff çok tatlıyım ne yapayım.
 • araya değil sona atan tiplerdir.
  sklenmeyince gidiyorlar ama.
  kanaatimce yalnız olan bu insanlar baya oltacı tiplerdir.
  oltaya ne gelirse artık. kibar davranıp entel gözükmeye çalışarak sizli bizli mesajlaşarak sizi tanımaya çalışır sorular sorarlar. uzak durun cici kızlar.
  ayrıca da abilerim ben duba gibiyim hani bana atmazsanız sevinirim ehheh

  üzülürsünüz sonra asdf.
 • tip olarak tanımlandığına göre kendisinden pek de hoşlanılmayan kişi. takıldığım nokta: sana "aşık olan adamın şarkısı" yollandığına göre, o kişi muhtemelen entrylerini de takip ediyordur. takip ettiğine göre senin bu yazdığını da görmeyecek mi? o zaman ya trolsün ya da insanların duygularına zerre önem vermeyen odunun tekisin.