şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'de satışa sunulmuş çubuk şeklindeki bir çay markası. ofis kullanımları için birebir. kaşık derdi yok. su damladı etti derdi yok. suyunu koy karıştır kullan at poşet çaydan çok daha pratik bir ergonomik çay çeşidi.
  • kahvesi de mevcut olan marka. pratik, hoş.
  • roybos vanilya çayını her yerde görmek istediğim bir çay markası.
  • inovatif olduğu kadar kaliteli olmayan ürün.

bana biraz sinameki bir ürün gibi geldi. az önce yeşil çaylısını denedim ve beğenmedim.

ürün gayet inovatif ona diyecek söz yok elbette ama lezzeti pek de iyi değil sanki. denk gelir de diğer çeşitlerini deneyip beğenirsem düzeltirim buraları.
  • de bu sonuçta dışı plastik bir şey ve bunu sıcak suyla birleştiriyorsun ne kadar sağlıklı diye düşünmeden edemediğim çay.
  • birileri bu ürünler hakkında plastik salınımı testi yapmalı. poşet çaylar yüzünden bile inanılmaz seviyelerde plastik "tüketiyoruz". bu plastik çubuğu yüksek sıcaklıktaki bir suyun içine koymak çok mantıklı gelmiyor. materyal sağlıklı ise bile websitelerinde herhangi bir bilgi bulunmuyor.
  • meraktan bir paket kullanmisligim var evet pratik ancak kesinlikle saglikli degil. ama sallama cay da saglikli degil. ve dokme cay da sagliksiz cunku kavrulmus firinlanmis rengi siyahlasmis her sey sagliksizdir. sevgiler.