• bu isin bir de sosyal sorumluluk boyutu da var, acaba bunu goguslemeye hazir mi cornetto takimi? yarin oburgun tecavuzden yakalanan bir zanli "abi cornetto'yu yedim, sonra kendimi kaybettim, gerisini hatirlamiyorum" derse bu topluma ne diyecekler acaba? yaaa, aval aval bakarsiniz tabi boyle.
  • az önce reklamını gördüğüm cornetto'nun son icadi.. "daha başımıza neler gelecek acaba?" şeklinde kara kara düşünmeye sevk ediyor insanı bu buluş..
  • prezervatif hediyelidir.
  • - bakkal amca, mesir macunlu kornet verir misin bir tane?
    - 18 yasindan kucuklere vermiyoruz yigenim, hem neyine lazim senin o? de get, baban gelsin.
  • kızlar okumasın lütfen.

lgs'ye girmiştim 2004 yazıydı. sonuçları bekliyoruz. yapacak bir şey yok. arada stres, bilgisayar oyunu falan. bir gün arkadaşlarla ergen muhabbetleri üzerine birkaç saat arayla bundan 2 tane yemiş bulundum. daha eve giderken arkadaşlar arkamdan "hadi bakalım kaç yapacaksın" ve "yarın çaldırırım ha kaç posta attıysan o kadar geri çaldır**" diye sokakta avaz avaz bağırarak üzerimde baskıyı kurdular.

bu da öyle küçük cornetto değildir ha. super cornetto'ydu. ye ye bitmeyenden. neyse eve geldim ev boş. zili çalıyorum açan yok. hepiniz biliyorsunuz bu hissi. anahtarı çevirirken heyecandan ellerim titriyordu. yatana kadar zorlanmadan 5 posta attım, hala canım istiyordu. fashion tv, foolish casanova, nez filan vardı tv'de. nez'i de pek beğenmem ben. düşün yani. ama sağolsun. arkadaşı 5 kere arka arkaya çaldırıp kapattım. 5 dakka sonra "harbimi" diye 2 kontör ücretinde bir sms geldi.

o zamanlar her istediğinde meme ve bacak görmek bu kadar kolay değildi. 31'in de bir ağırlığı ve adabı vardı. mtv, number one, dream tv seyrek de olsa kaynak sağlayabilen kanallardı. ancak fashion tv tartışmasız bunların arasında en iyisiydi. olası bir ihtiyaçta bunların numaralarını kumanda üzerine bir virtüöz gibi tuşlardın. çünkü omuriliğinde kayıtlıydı. zaten beyin işlemediğinde omurilikten tuşlanması en mantıklısı. 43-41-35-47'ydi bizim evdeki. elimle yönlerini düşünerek çıkardım numaraları şimdi. ev boş kaldı diye sevinirken fashion tv'de erkek mankenlerin çıktığı saate denk gelip elin sikinde kalakalmak diye bir şey de vardır ki onu da başka bir entryde anlatırım. ya da anlatmam umarım. o seviyede bir göt olma daha yoktur.

neyse daha fazla sulandırmadan cornetto'ya dönelim placebo mu bilmiyorum, bence çok başarılı bir üründü. tadı da güzeldi. şimdi bu satılmıyor. gidip mesir macunu da almam ben. utanırım, yaşlı değilim diye. tamam "ihtiyaç yok" falan da şimdi eğri oturup doğru konuşalım: 85 beygir araba da gidiyor, 240 beygir araba da gidiyor. sen 1.6 dizelken bunu yiyince kendi kendine bile 3.2 benzin turbo, abart egzoz, logo iptali, karbon spoyler oluyordun. bilmem anlatabildim mi. buradan algida'ya sesleniyorum lütfen tekrar, gereken yapılsın. o kilitler açılsın lütfen.

"o dondurmadaki yediğin mesir ne kadarcık ki, hem ne zaman karışacak da etki edecek" diyecek varsa, iyi de placeboysa dahi, ürün yokken etkisini nasıl alacağım? placeboysa bile, eninde sonunda placebo olan şey yine lazım. "yaa o placebo yaa"cıların düşünmedikleri nokta bu.

buraya kadar okuyan kız varsa, sen hep böyle meraklı ve anarşik misin anlatsana biraz.
  • yerken görülen kızlara potansiyel kaşar muamelesi yapılması olası, zaten halk abaza kaynarken bu seviyeyi daha da arttırmak için bok mu vardı da çıkarttınız dedirtten tadıda zaten diğer cornettolardan güzel olmayan gereksiz besin maddesi
  • algida pazarlama müdürü ve ürün tasarımcılarının ciddi anlamda cinsel takıntıları olduğunu düşünmeme sebebiyet vermiş dondurma çeşididir. yalamak fiilinin yan anlamlarının etkisi ve dondurmanın cinsel çağrışımlı bi gıda olarak algılanması sebebiyle abaza yurdum insanının dondurma yeme eylemini bi takım cinsel fantazilere dönüştürmesi, belli bir yaştan sonra, özellikle kadınların, küçüklükteki gibi şapır şupur dondurma yemelerini engellemiş, dondurma ısırılarak yenmek zorunda olan bişi olmuştur. turk erkeğinin cinsel açlığı ve kolsuz bluzlardan görülen 15 cm karelik omuzdan bile tahrik olma kapasitesi göz önüne alındığında, magnum ile ayyuka çıkan dondurmayı ağıza sokulan koca bişi olarak gösterme olgusunun üstüne, aligadanın bir de azdırma etkili dondurma çıkartması pek hayra alamet değildir. dondurma yeme keyfinin içine edilmesi dışında, toplumsal boyutta etkileri olmaz mı şimdi bunun? olur tabi... bakınız, yeni bir namus cinayeti örneği:

-mahmut abi, senin kızı sokakta aşk iksiri yerken görmüşler abi. geçenlerde de magnum yiyomuş aha böyle kütürdete kütürdete, bizim arkadaşlar görmüş.
    -höüüeyt, namussuz karı. daha 10 yaşında böyle ha... gitti bizim ailenin şerefi, haysiyeti... aile meclisi toplansın hemen, koparıverelim şu kahpenin kafasını...
  • algidanın prezervatif şirketleriyle yaptığı anlaşmadan doğan bir dondurmadır. çok yakında algida buzdolaplarının yanına bir de prezervatif dolabı koyulacakmış
  • kampanyanın devamının titreşimli magnum olma ihtimali beni endişeye düşürüyor.
hesabın var mı? giriş yap