şükela:  tümü | bugün
  • gizli ve yasal olmayan cinsel ilişki öncesinde aracılık

büdüt: anam ne meraklısı varmış!
  • insan çobanı
  • (bkz: gittiğin okulun adını söylemeden, nerde türkçe öğrendiğini anlat)
  • vatan millet allah diyerek oy alan ve hırsızlık yapan.

not:boyum uzun
  • bol ekstra mesai, çok az maaş, orospu çocuğu patronlar, yavşak iş arkadaşları, revizyon, revizyon, revizyon.

edit: mesaj kutuma yeşil yeşil mühendis misin? soruları yağıyor. arkadaşlar yapmayın ya mühendisler de mi az maaş alıyor:(

edit 2: yeşillendirmeyin artık
  • format atma muhendisi.
  • hem arama motoru dostu, hem kullanıcı dostu olsun, hem de sunucuyu yormasın, aman ali rıza bey tadımız kaçmasın adamı.
  • (bkz: mesleğini, adını söylemeden anlat)

asya ve avrupa kıtaları arasında, başkenti ankara olan ülkede, görevi ülkenin resmi dili üzerinde araştırmalar yapmak, yaptırmak ve aynı dilin güncel sorunlarıyla ilgilenerek çözüm yolları bulmak olan kurumda yerlere paspas çekiyorum.
  • hani böyle herkesin fikir sahibi olduğu türden. ilkokul mezunu hödüğün beğenmeyip "maaşını ben veriyorum" dediği, yeri gelip darp ettiği, yeri gelip yaraladığı, hatta öldürdüğü mesleğin mensubu. üstüne bu vaziyetin siyasi irade tarafından destek gördüğü, meslek onurunun popülizm uğruna ayaklar altına alındığı meslek. ayakların baş olduğu ülkede durumuna çok da şaşırılmaması gereken meslektir aynı zamanda...
  • oğlum otur. kızım sus. komik olan ne? anlatın da hep beraber gülelim. çocuğum sakız çiğneme!