şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle hatanın öğretmende olduğu terbiyesizlik.

ayakta gezen öğrenciyi engellemediğin sürece sınıfı kontrol edemezsin.

videodaki öğrencilerin terbiyesizliklerini de ailelerine armağan ediyorum. yetiştirdikleri çocukları iyi izlesinler.

edit : başlık başa kalmış.

ilgili haber
  • hayretler içerisinde izledim. kırmızılı liseliye naaıl bu kadar tahammül etmiş hayret. kim olsa iki tane yapıştırmıştı.
  • öğretmenin gururu ile şerefsizce oynandığı olaydır. öğretmen buradaki kırmızılı çocuğun kolundan itse boy boy haber olurdu, meslekten ihraç edilirdi. öğretmenlerimizin günümüzde düşürüldüğü hallere bir bakın.

bakalım hangi delikanlı kanal bu videoyu haber yapabilecek!

https://www.youtube.com/watch?v=aivgqt03k2k&t=8s
  • bir adet kırmızılı orospu çocuğu ve pek çok piç içeren rezillik.

edit: dayak neden gereklidir konusunun da cevabı olmuş. şimdi gelip duyar kasmayın size de söverim.
  • gelecek için bizi umutlandıran öğrencidir. sınıf içerisindeki öğrenci merkezli iklimin mükemmelliğine şahit olmaktayız.

edit: tekrar izleyince öğretmenin çok sabırlı ve takdire şayan birisi olduğunu anladım. ben olsam öğrencilerin bu oyununa düşer tekme tokat girişirdim. sonra da dayak atan öğretmen pozisyonuna düşüp meslekten men edilirdim. sinirleri adeta alınmış hoca.
  • meslek liselerinin genel durumu, öğrenciler ve veliler sorumsuz bir an önce meslek edindirme okulu zannediyor.
    bu kadar kışkırtma sonrası öğrencinin velisi öğretmenin peşine düşecek olduğu olay.
    yazık son on yılda öğretmenlerin, başka mesleki alanlarda çalışanların itibarı düşürüldü.
    kantarımız bozuk, öğrenci saygılı olsa öğretmen yamyamlaşıyor, öğretmen sakin olsa öğrenci arsızlaşıyor.
  • ülkemizi, halkımızı, gençliğimizi, geleceğimizi temsil eden video. yadırgamıyorum, bir an önce türkiye'den siktir olup gitmek istiyorum.
  • izledikçe midem bulandı. aileden sorunlu bir iki öğrenci olur. amenna. ama bu kadarı da olmaz. malesef bu tiplere bir yaptırım yok. hatta belki de öğrenciler öğretmeni tahrik edip şiddete başvurması için video açıkken böyle saçmalamışlardır. öğretmen olur olmaz ilk düşündüğüm şeydi. "çocuğu okulda zorla tutamazsın, ama ailesini tutmalısın."
  • haber değeri taşıması için illa öğretmenin tokat atması gerekiyor galiba. ben bu ülkenin iki yüzlülüğünden çok sıkıldım.
  • özellikle lisenin ismini verip tüm öğrencileri ve okulu zan altında bırakmak istemedim. ama görüntüler tam anlamıyla rezalet. link

burada da sıklıkla dile getirilen bir meslek öğretmenlik. ve maalesef pek hoş anılmıyor. tatili bol, en kebap meslek filan deniyor. görüntüler hiç öyle demiyor ama? öğretmeni burada yetersiz görsem de aslında yapacağı çok şey yok. disipline verse burada öğrencinin alacağı ceza kınama olur en fazla uzaklaştırma olur. bunun da öğrenci için hiç caydırıcıligi yok. dovse filan diye söze girecekler olacak onlarda haberlerde öğretmen öğrenciyi dövdü denildiğinde burada ilk öğretmene küfür edenler onu da söyleyim.

not: görüntülerde okulun adı geçiyor evet ama videoyu ben koymadım youtube'a, o beni bağlamaz. ben başlıkta belirtmedim. hatta meslek lisesi bile demeye gerek yoktu. ama maalesef en çok bu okullarda oluyor bu tarz sorunlar.

edit: basligin başa kalması benden kaynaklı değil bilginize.