şükela:  tümü | bugün
 • 1998 de messer für frau müller projesi olarak ortaya çıkmış kendilerini post-easy-listening olarak tanımlayan enteresan grup.
  2 kişilik grupta oleg gitarkin ve anette schneider vardır. 60 ların trash-korku ve vampir filmlerinden etkilenmiş genellikle canlı performanslar gerçekleştiren bir projedir.

  3 albümleri bulunmaktadır:

  hyena safari
  crazy price
  vamp babes upgrade (messerchups featuring lydia kavina)

  http://www.messerchups.ru/
 • nehre demirlenip üzerine yığılan kum, şemsiyeler ve şezlonklarla yapay bir sahile dönüştürülen eski bir gemi üzerinde kurulan sahnede; laptoptaki samplelar bir bass ve bir gitar ile vampire sun lotion, okyanustan gelen mumya sandıkları, zombilerle kokteyl saati gibi filmlerde yer alma isteğinizi itekleyen performanslarını izleme sansını yakaladıgım samplelı surf müziği ile 2007 motorlu 56 chevrolet tadındaki grup..
 • albumleri arasında 2000 senesinde rusya'da elektrus etiketi ile piyasaya sürülmüş the bride of the atom adlı elektronik bir bir albumleri de yer almaktadır. track listesi şöyledir.

  01 quinocillin
  02 my girl
  03 holidays of love
  04 the world we have not known
  05 unabstinence
  06 fantasy flash
  07 grey december
  08 how to become a vampire
  09 the second advent of elvis
  10 the pornoman
  11 sound-souteneur
  12 bride of the atom
  13 only me
  14 glukose girls
  15 leather cake
 • turkiye'de pek biliinmemesine ragmen efsane muzik gruplarindan biridir. bilmeyenler icin sabah gune baslama muzigim olan (bkz: lipstick twang) i tavsiye ederim. tarzlari, klipleri ve canli performanslari efsanedir. die antwoord gibi ama ondan farklidir. bilmem anlatabildim mi?
 • soğuk savaşın en güzel kalıntıları, californianın en canlı tahtası, vampların en vandalı, lateksli kahraman catwoman ile briyantinli oleg guitarkin'in muazzam düellosu

  işte size messer chups.
 • son 2-3 albüm, ep falanı, daha evvel yaptıkları işlerden daha farklı ve iyi olan grub.
 • 6 şubat 2015'te roxy'de sahne alacak güzide surf rock grubu. tabii ki bir man or astro man değil ama şurada surf, space-age pop ya da abscure horror takılan kaç kişi kaldı allasen?
 • roxy'de dinledim kendilerini ama açıkçası beklediğimden sönüktü performansları genel olarak mı böyleler yoksa o gün mü kötüydüler bilemiyorum. belki de surf denen müzik türünden anlamadığımdan bana yavan gelmiş olabilir. gerçi o rus abla her haliyle izlenir ona lafım yok.
 • muhteşem müzik kurgulayan, yapan grub.

  üç kez izledim konserlerini, bazan canavar oluyorlar.